30 dniowe wyzwanie challenge

4 lat i 95 dni temu

30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć!

Mamy już 5 tydzień Narodowej kwarantanny i koronawirus dopiero się rozkręca. Sytuacja jest jaka jest, myślę, że każdy brałby w ciemno, że to dopiero połowa pandemii i nadzwyczajnej sytuacji w Polsce i na świecie.  30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć! Myślę, że przydałoby się nam specjalne wyzwanie i plan działania na najbliższe dni. W jakiej jesteś grupie ludzi?

Na czym będzie polegało Wyzwanie 30 dni?

Wyzwanie jest dla osób, które chcą osiągnąć jakiś cel związany ze swoją fizycznością, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, albo nie mają do tego motywacji. W jaki sposób będzie się to odbywać?

Spotykamy się na zamkniętej grupie Facebook. Widzimy się 5 razy w tygodniu na zajęciach i ćwiczeniach grupowych, które możesz oglądać i ćwiczyć na żywo albo w dowolnym momencie z odtworzenia. Na zajęciach będziemy skupiać się na przeciwdziałaniu skutkom ubocznym siedzenia i jednocześnie spaleniu jak największej ilości kalorii.

Wyzwanie 30 dni

Wyzwanie 30 dni Nie Daj Się Zasiedzieć! Ćwiczenia grupowe z trenerem

Co jeszcze otrzyma uczestnik wyzwania

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo każdy uczestnik jest pod stałą kontrolą trenera (mnie) i raz w tygodniu istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji online. Podczas konsultacji omówimy szczegółowo twoje cele i dopasujemy do nich dodatkowe zadania, z których będziesz przeze mnie rozliczany/a. Moim celem jest abyś po wydarzeniu umiał/a sam ułożyć sobie trening, czy to w warunkach domowych, terenie czy siłowni. Zapraszam Cię również do przeczytania wpisów na blogu trenera personalnego o świadomości żywieniowej i aktywności fizycznej.

Co mogę wynieść z tego wydarzenia?

Jako trener dzieci i dorosłych, zapewniam Cię, że nie ma lepszej motywacji niż praca w grupie i wspólny cel. Ludzie, którzy myślą podobnie i mają podobne problemy niesamowicie na siebie oddziałują.

Czy to będą same zajęcia?

Tak, zajęcia + konsultacje, lecz na tychże zajęciach będę chciał Ci przekazać jak największą część swojej wiedzy i Cię wyedukować w zakresie żywienia i treningu, na tyle ile będziesz chciał/a. Jednocześnie będę chciał ubrać to w jak najluźniejszą formę. Jestem również trenerem dzieci więc uważam, że potrafię zamienić trening w zabawę co eliminuje czynnik stresowy.

Czy miałoby to sens w parze z małżonkiem?

Jak najbardziej. Na co dzień trenuje sporo par i obserwuje pozytywne zależności wspólnego trenowania, jedno ciągnie drugie „za uszy”.
Jakich efektów mogę się spodziewać po 30 dniach? Jeżeli twoim celem jest zrzucenie wagi, jesteśmy w stanie zgubić do 3kg, ale przede wszystkim zbudować nawyki, które pozwolą brnąć Ci w to dalej. Jeżeli natomiast celem jest poprawa ruchomości i np. wyeliminowanie bólu pleców, jesteśmy w stanie bez problemu to osiągnąć w czasie 30 dni.

Jak donoszą amerykańscy naukowcy z Boston Massachusetts, wszystkie pary, które przeżyją wspólnie kwarantannę będą ze sobą do końca życia !!! Nie pozwólmy, aby się pomylili. Proponuję wziąć udział w moim wyzwaniu 30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć! I wszystkie negatywne emocje zamienić na wspólną motywację !

Ile kosztuje udział w wyzwaniu z trenerem personalnym

Trener personalny cena:

Zapraszam na 30 dniowe wyzwanie, gdzie będziemy wspólnie kształtować nawyki treningowe oraz żywieniowe, tak aby przez okres kwarantanny poprawić swoje zdrowie jak i sylwetkę.

Zapisy do Wyzwania 30 dniowego – kliknij tu w formularz.

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś zadać jakieś pytanie, jestem do dyspozycji. Dziękuję i zapraszam do udziału w wyzwaniu.