Wyzwanie sportowe

30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć!

Mamy już 5 tydzień Narodowej kwarantanny i koronawirus dopiero się rozkręca. Sytuacja jest jaka jest, myślę, że każdy brałby w ciemno, że to dopiero połowa pandemii i nadzwyczajnej sytuacji w Polsce i na świecie.  30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć! Myślę, że przydałoby się nam specjalne wyzwanie i plan działania na najbliższe dni. W jakiej jesteś grupie ludzi?

  • Ćwiczysz w domu i jakoś sobie radzisz
  • Wciąż nie możesz się zebrać i cały czas “coś” Cię powstrzymuje?
  • Pomimo ćwiczeń przez minione 5 tygodni zauważyłeś negatywne zmiany w twojej sylwetce?
  • Masz pracę siedzącą i odczuwasz bóle, których wcześniej nie było?

Na czym będzie polegało Wyzwanie 30 dni?

Wyzwanie jest dla osób, które chcą osiągnąć jakiś cel związany ze swoją fizycznością, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, albo nie mają do tego motywacji. W jaki sposób będzie się to odbywać?

Spotykamy się na zamkniętej grupie Facebook. Widzimy się 5 razy w tygodniu na zajęciach i ćwiczeniach grupowych, które możesz oglądać i ćwiczyć na żywo albo w dowolnym momencie z odtworzenia. Na zajęciach będziemy skupiać się na przeciwdziałaniu skutkom ubocznym siedzenia i jednocześnie spaleniu jak największej ilości kalorii.

Wyzwanie 30 dni
Wyzwanie 30 dni Nie Daj Się Zasiedzieć! Ćwiczenia grupowe z trenerem

Co jeszcze otrzyma uczestnik wyzwania

To jeszcze nie wszystko. Dodatkowo każdy uczestnik jest pod stałą kontrolą trenera (mnie) i raz w tygodniu istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji online. Podczas konsultacji omówimy szczegółowo twoje cele i dopasujemy do nich dodatkowe zadania, z których będziesz przeze mnie rozliczany/a. Moim celem jest abyś po wydarzeniu umiał/a sam ułożyć sobie trening, czy to w warunkach domowych, terenie czy siłowni. Zapraszam Cię również do przeczytania wpisów na moim blogu o świadomości żywieniowej i aktywności fizycznej.

Co mogę wynieść z tego wydarzenia?

Jako trener dzieci i dorosłych, zapewniam Cię, że nie ma lepszej motywacji niż praca w grupie i wspólny cel. Ludzie, którzy myślą podobnie i mają podobne problemy niesamowicie na siebie oddziałują.

Czy to będą same zajęcia?

Tak, zajęcia + konsultacje, lecz na tychże zajęciach będę chciał Ci przekazać jak największą część swojej wiedzy i Cię wyedukować w zakresie żywienia i treningu, na tyle ile będziesz chciał/a. Jednocześnie będę chciał ubrać to w jak najluźniejszą formę. Jestem również trenerem dzieci więc uważam, że potrafię zamienić trening w zabawę co eliminuje czynnik stresowy.

Czy miałoby to sens w parze z małżonkiem?

Jak najbardziej. Na co dzień trenuje sporo par i obserwuje pozytywne zależności wspólnego trenowania, jedno ciągnie drugie „za uszy”.
Jakich efektów mogę się spodziewać po 30 dniach? Jeżeli twoim celem jest zrzucenie wagi, jesteśmy w stanie zgubić do 3kg, ale przede wszystkim zbudować nawyki, które pozwolą brnąć Ci w to dalej. Jeżeli natomiast celem jest poprawa ruchomości i np. wyeliminowanie bólu pleców, jesteśmy w stanie bez problemu to osiągnąć w czasie 30 dni.

Jak donoszą amerykańscy naukowcy z Boston Massachusetts, wszystkie pary, które przeżyją wspólnie kwarantannę będą ze sobą do końca życia !!! Nie pozwólmy, aby się pomylili. Proponuję wziąć udział w moim wyzwaniu 30-dniowe wyzwanie: Nie Daj Się Zasiedzieć! I wszystkie negatywne emocje zamienić na wspólną motywację !

Ile kosztuje udział w wyzwaniu z trenerem personalnym

 

  • Koszt udziału w 30 dniowym wyzwaniu kosztuje 279 zł brutto za osobę.
  • Ostateczne zapisy w wiadomości zwrotnej.
  • Wyzwanie ruszy 25.04.20, jeżeli uzbiera się co najmniej 10 osób.
  • Jeżeli powyższe nie spełnia twoich oczekiwań, jest możliwość współpracy indywidualnej.

Zapraszam na 30 dniowe wyzwanie, gdzie będziemy wspólnie kształtować nawyki treningowe oraz żywieniowe, tak aby przez okres kwarantanny poprawić swoje zdrowie jak i sylwetkę.

Zapisy do Wyzwania 30 dniowego – kliknij tu w formularz.

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś zadać jakieś pytanie, jestem do dyspozycji. Dziękuję i zapraszam do udziału w wyzwaniu.

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:
ćwiczenia grupowedziecimłodzieżtrening siłowytreningiTrójmiasto

Przeczytaj na blogu

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit – Zróbmy to Online
Wyzwanie 25 pompek w 25 dni

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu