Akademia Train Me Now dla dzieci i młodzieży

3 lat i 155 dni temu

Akademia Online dla młodzieży z Gdańska

Wspominałem kiedyś, że lubię pracę z młodzieżą? Pewnie tak. Dziś miałem okazje poprowadzić kolejną odsłonę moich warsztatów świadomościowych “Akademia TMN”, prowadzonych w wersji online dla uczniów VI i VII klasy Be Montessori School.

Przedmiotem warsztatu było odpowiednie odżywianie, czyli temat rzeka, w którym każdy miał dużo do powiedzenia. Rozmawialiśmy między innymi o źródłach pożywienia oraz wpływie fast foodów na nasz organizm.

Oczywiście wolałbym spotkać się z młodzieżą i dziećmi na żywo. Wiecie co się dzieje. Ograniczenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Zamknięte siłownie, zamknięte szkoły, dzieci uczą się z domu przez internet. Dobrze, że mamy taką technologię, która pozwala na bezpośredni kontakt z dziećmi i kontynuowanie nauki. To nie jest idealne rozwiązanie, ale ciągle możemy się spotykać, utrzymywać relacje, rozmawiać i uczyć się online.

Niebawem kolejna odsłona zajęć z młodzieżą szkolną w internecie! Już nie mogę się doczekać!

warsztaty świadomość żywieniowa w szkole

Szkołe Be Montessori School w Gdańsku

Głównym celem szkoły Be Montessori School jest zaoferowanie dzieciom XXI wieku i ich rodzicom edukacji dla przyszłości! Edukacji opartej na relacjach. Rolą nauczyciela w szkole Montessori jest inspirować do nauki, wspierać talenty oraz motywować do pokonywania własnych słabości.

Program zajęć Akademii w wersji online

Podczas zajęć online dla uczniów szkoły realizujemy następujący program

Szczegóły warsztatów rozwojowych i zajęć sportowych Akademii TMN. Zapisz się na listę tutaj Rezerwacja miejsc w Akademii TMN