metamorfoza prowadzenie online

2 lat i 132 dni temu

Bądź jak Piotr i osiągnij sukces

Przedstawiam Wam historię zmiany sylwetki i diety Piotra. Udało mu się osiągnąć sukces! Piotr zgłosił się do mnie aby się standardowo “wziąć za siebie”.

Początkowa analiza i opracowanie planu

Profil mojego podopiecznego to praca siedząca, brak regularnego ruchu oraz złe nawyki żywieniowe odbiegające od zdrowych, w tym:

Głównym celem początkowo było przywrócenie nogi do sprawności po zerwaniu więzadeł w kolanie, tak żeby móc bez strachu jeździć na nartach. Po wdrożeniu treningów rehabilitacyjnych i siłowych 2x w tygodniu udało się to zrobić. Dodatkowym plusem było minus 5 kilogramów na wadze, spowodowane większą aktywnością fizyczną.

Rozpoczęcie metamorfozy

Piotr połknął bakcyla ćwiczeń i jak to często bywa apetyt rósł w miarę jedzenia. Po osiągnięciu pierwszego celu jakim było przywrócenie nogi do używalności stwierdziliśmy, że pójdziemy w stronę atletycznej sylwetki. Nie dało się tego zrobić bez ingerencje w nawyki żywieniowe. Po konsultacji i ustaleniu że liczenie kalorii nam nie wyjdzie, ustaliliśmy zmiany, które były jak najmniej drastyczne:

Dodam, że Piotr przez swój tryb życia i genetyczne uwarunkowania w szczycie miał cholesterol 480 (2,5 x norma!) oraz cukier we krwi na poziomie 118. Takie wyniki to bomba, która może wybuchnąć w każdej chwili.

Zobacz też inne inspirujące historie :

Jeżeli chodzi o zmiany w treningu Piotra to włączyliśmy:

  1. progresywny trening oporowy na siłowni 2 x w tygodniu
  2. siłowe zadania w domu na sprzęcie, który akurat posiadał

Szczyt formy miał nadejść przed Świętami Bożego Narodzenia.

metamorfoza prowadzenie online

Bądź jak Piotr i osiągnij sukces i przejdź metamorfozę

Co udało się osiągnąć?

To prawdziwy sukces w zmianie sylwetki i trybu życia okupiony pracą . Tydzień przed Świętami, czyli po 12 tygodniach planu udało się zrzucić kolejne 5 kg, ale przede wszystkim w wieku 48 lat zbudować sylwetkę, której nie powstydziłaby się większość 30 latków. Sylwetkowe zmiany to jednak zawsze wierzchołek góry lodowej. Najważniejsze, że Piotr poprawił swoje zdrowie i samopoczucie.

Cholesterol spadł do 290,  zaś cukier do 96. Dodatkowo motywacja wewnętrzna spowodowana efektem pracy sprawiła, że Piotr zaczął też uczęszczać na zajęcia grupowe czy inne sportowe wydarzenia i można śmiało stwierdzić, że zbudował dobry nawyk w postaci aktywności fizycznej.

Niech metamorfoza Piotra będzie motywacja dla wszystkich, którzy uważają, że ich czas już minął, mają swoje przyzwyczajenia lub po prostu im się nie chce. Wystarczy zacząć i wytrwać, potem zazwyczaj wszystko dzieje się samo. Bądź jak Piotr!

Umów się konsultację i zapisz się do trenera personalnego online