trening z taśmami miniband dobre ćwiczenia

2 lat i 205 dni temu

Domowa Siłownia #19 – Trening z taśmami miniband

To już ostatni odcinek cyklu darmowych treningów Domowa Siłownia. Razem zrobiliśmy 19 odcinków!  Zapraszam do oglądania i oczywiście do ćwiczenia. Jedyne czego potrzebujecie do treningu ze mną to motywacja, butelka wody i mata.

W ostatnim filmie zapraszam do ćwiczeń z taśmami miniband. To bardzo popularne akcesorium w różnych zajęciach fitness. Taśmy miniband pozwalają przeprowadzić bardzo intensywny trening. Ten kawałek gumy pomoże efektywnie przećwiczyć niemal całe ciało. Dzięki taśmom miniband podczas ćwiczeń zaangażowanych jest wiele grup mięśniowych w różnych częściach ciała.

Treningi online z trenerem z Trójmiasta

Cykl treningów online Domowa Siłownia z Cezarym Dobrzeleckim – trenerem personalnym  z Trójmiasta. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, można trenować i zobaczyć jak wykonywać najważniejsze ćwiczenia na różne partie mięśni ciała. Jeśli podobają się Wam  internetowe treningi to dajcie łapkę w górę pod filmem oraz subskrybujcie kanał na Youtube.

Zachęcam do zobaczenia poprzednich odcinków z treningów w Domowej Siłowni.

Jeśli chcesz aby prowadził Cię indywidulanie i poświęcał czas tylko Tobie zobacz moją ofertę Trener Personalny Cena. Kliknij w link i zobacz także opinie o trenerze Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.

trening z taśmami miniband dobre ćwiczenia