po 40stce mężczyzna treningi

1 lat i 273 dni temu

Historia Adama czyli metamorfoza mężczyzny po czterdziestce

Czy metamorfoza mężczyzny po czterdziestce jest możliwa? Nieustannie twierdzę, że tak. Z Adamem pracujemy już dłuższy czas. Praca z nim polega na specjalnych treningach pod moim okiem. Jak to przy takiej współpracy bywają wzloty i upadki. Motywacja jest kluczem do sukcesu w metamorfozie, nie tylko mężczyzn w wieku powyżej czterdziestu lat. Progresja jeśli chodzi o siłę oraz generalną sprawność cały czas postępuje, z każdym spotkaniem widzę poprawę.

Jak rozpocząć zmianę sylwetki

Start naszej współpracy był trudny. Na początku wysiłkiem było wstać z ziemi, nie mówiąc o zrobieniu skłonu czy przysiadu. Liczy się jednak nie początek drogi, ale cel na końcu. Obecnie Adam bez większych problemów podnosi swoją masę ciała czy podciąga się kilka dobrych razy na drążku.

Pomimo wielu treningów, wylanych potów i ogólną poprawą sprawności fizycznej był jeden bardzo demotywujący element.  Myślę, że nie tylko Adam to odczuwa. Brakowało cały czas odzwierciedlenia tej wykonanej pracy w sylwetce. Co pomogło? W końcu Adam zdecydował się na oczyszczanie organizmu. Gdybyście mogli to zobaczyć, już po kilku dniach były tego efekty. Co ważne zmiana świadomości żywieniowej połączona z planem treningowym powoduje coraz lepsze efekty.

Organizm  Adama odblokował się metabolicznie i mógł się w końcu zająć spalaniem tłuszczu. Tym samym wcześniej zbudowane mięśnie zaczęły się odsłaniać. Muskulatura zaczęła być widoczna także przed lustrem. To spowodowało dodatkową motywację u mojego podopiecznego.

metamorfoza mężczyzny po czterdziestce

Efekty ćwiczeń i diety

Waga po lewej to prawie 120 kilogramów, zaś po prawej nowa waga 95 kilogramów. Zjazd o 25 kilo! Rewelacja. Przez rok praktycznie nie było postępu w sylwetce, ale Adam cały czas był w treningu. To tylko potwierdza, że praca nad swoim ciałem to proces długoterminowy, maraton, nie sprint i na efekty trzeba niekiedy poczekać.

Proces metamorfozy Adama nie jest jeszcze zakończony. Zdecydowaliśmy się trenować mocniej mięśnie, aby podkręcić motywację jegomościa po 40-ce no i przy okazji Waszą. Co sądzicie o takiej przemianie męskiej sylwetki? Zobaczcie też inne historie mężczyzn i jak się zmienili.

Metamorfoza mężczyzny po 40.

Nigdy nie jest za późno na zmiany u facetów. 30-tka, 40-tka czy 50-tka. Oczywiście wiek oraz inne czynniki mają wpływ na opracowany plan treningów. W zależności od organizmu, metabolizmu efekty mogą pojawić się wcześniej lub później, to jest zawsze sprawa indywidualna. Na pewno trzeba mieć wewnętrzną motywację (w trudnych chwilach wesprze trener) oraz nic nie zastąpi godzin treningów i poprawnie wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

Jeśli chcecie rozpocząć taką przygodę jak Adam, zapiszcie się na moje zajęcia KONTAKT. Metamorfoza mężczyzny po czterdziestce jest możliwa!

cezary dobrzelecki trener personalny