Dieta

Jakie suplementy diety na jesień i zimę

Będąc trenerem TMN, jak i osobą trenującą na co dzień wiem, jak ważne jest dodatkowe wspomaganie naszego organizmu. Suplementy diety zostały stworzone po to, aby wspomagać prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych procesów zachodzących w naszym ciele.

Zażywanie dobrych jakościowo suplementów diety jest istotne zarówno dla osób trenujących fizycznie (pozwala funkcjonować na wyższych obrotach), jak i dla osób, które nie trenują, a nie chcą zmagać się z niedoborem tych składników. W okresie jesienno-zimowym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na suplementy takie jak:

  • Witamina D – jej niedobory mogą prowadzić do łamliwości kości, objawów obniżonego nastroju, zmniejszenia odporności organizmu na choroby, możemy mieć również problemy z koncentracją.
  • Witamina C – wpływa stabilizująco na psychikę oraz pozwala przyswoić żelazo zawarte w innych produktach. Udowodniono również, że branie jej regularnie znacznie skraca czas ewentualnego przeziębienia.
  • Magnez – reguluje pracę szeregu narządów, w tym serca, obniża ciśnienie krwi, przeciwdziała niedotlenieniu.
  • Omega 3- kwasy tłuszczowe, które są idealne przy diecie ubogiej w ryby, chronią przed miażdżycą, usprawniają funkcjonowanie mózgu.

Powyższe suplementy są podstawowym zestawem, w który powinniśmy zaopatrzyć się, jeśli chcemy stałe wspomagać nasz organizm na co dzień, aby czuć się zdrowo!

Jeśli chcielibyście porozmawiać z Bartkiem o suplementacji lub rozpocząć swoją przygodę na siłowni z nim jako Waszym nowym Trenerem, czekamy na Wasze wiadomości już teraz! KONTAKT.

jakie suplementy diety na jsień i zimę polecane

Budujemy zespół składający się z najlepszych specjalistów, żeby pomóc Wam spełniać Wasze cele! Powrót do zdrowia po kontuzji? Zbudowanie rzeźby, której nikt się nie oprze? Zrzucenie kilku kilogramów czy po prostu wyrobienie lepszej formy żeby czuć się lepiej w swoim ciele?

Pomożemy Wam w każdym z tych pomysłów! Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i napisać do nas. Resztę osiągniemy już jako zespół. Cel jest jasny!

oferta ceny treningu  na siłowni w Gdańsku Jasieniu

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:
magneztłuszczewitaminy

Przeczytaj na blogu

Edukacja Żywieniowa – lekcje i zajęcia praktyczne w Gdańsku

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu