Metamorfozy sylwetki odchudzanie plan treningowy dieta indywidualna

2 lat i 306 dni temu

Kobieca metamorfoza sylwetki po urodzeniu dziecka

Kamila zgłosiła się do mnie w czerwcu na prowadzenie online – metamorfoza sylwetki. Co było dla niej wyzwaniem – nadwaga i zagrożenie cukrzycą. Kamila była kilka miesięcy po drugiej ciąży.  Jaki był cel jej metamorfozy? Pozbycie się zbędnych kilogramów, poprawa stanu zdrowia i sprawności fizycznej. Dodatkowo chciała też robić pompki. Zapraszam na wywiad z Kamilą.

1. Co Cię zmotywowało do zmiany sylwetki?

Zaczęłam źle się czuć sama że sobą. Przeszkadzało mi, że wybieram rozmiar 42 lub nawet 44 w sklepie. Zmotywowała mnie koleżanka, która miała podobną sylwetkę i poleciła trenera.

Metamorfozy sylwetki odchudzanie plan treningowy dieta indywidualna

2. Czy twoim zdaniem warto pracować z trenerem?

Praca z trenerem personalnym uświadomiła mi kilka rzeczy. Po pierwsze pomimo jakieś wiedzy w zakresie odżywiania okazało się, że popełniam typowe błędy.

Po drugie raporty, dyskusje na temat odżywiania były kolejna motywacja do pracy. Jednego dnia robiłam to dla siebie drugiego dla trenera. Trener osobisty jest niezbędny żeby nauczyć się pewnych podstaw odżywiania i trenowania.

Dodatkowo jest motywacja do codziennej pracy nad sobą i swego rodzaju wsparciem. Przeczytaj  inne metamorfozy sylwetek  kobiet oraz poznaj prawdziwe historie podopiecznych trenera Czarka.

3. W jaki sposób współpracowałaś z trenerem Train Me Now?

Współpracowałam z trenerem online, ponieważ mam dwójkę małych dzieci w tym jedno nadal karmiłam naturalnie. To była bardzo wygodna forma współpracy.

4. Po jakim czasie zaczęłaś zauważać pierwsze efekty pracy

Już po miesiącu widziałam wyraźne efekty na wadze, po ubraniach i zmieniło mi się podejście do słodkości – moja pięta Achillesowa. Pierwsze efekty po 1 treningu… Tzn. zakwasy które pokazały mi mój brak kondycji.

A z drugiej strony leciały kilogramy już po pierwszym tygodniu dobrego “prowadzenia się”

5. Co było najtrudniejszym dla Ciebie momentem podczas metamorfozy sylwetki?

Utrzymanie wagi, zdecydowanie. Wdrożenie całości w życie codziennie i po powrocie do pracy.

6. Jakie finalnie osiągnąłeś rezultaty i jakie masz kolejne cele?

Co mi się udało osiągnąć?

A co najbardziej zabawne z tej historii… Okazało się że lubię biegać. : Niewinnie trener mnie podpuścił, delikatnie zmotywował, potem okazało się że sprawia mi to wielka satysfakcję i na razie jestem na etapie 10km… A tydzień bez biegania jest tygodniem straconym.

Jestem ogromnie wdzięczna. Każdemu polecam takiego trenera jak Czarek z TrainMeNow. Zaangażowany, zawsze przygotowany, całość dostosowana do moich potrzeb Klienta.

Dalsze cele?

Co jeszcze planuję? Krata na brzuchu i przebiegnięcie półmaratonu.

Umów konsultację i zapisz się na Trening personalny online. Zobacz co możemy zrobić razem?