jaguar gdańsk Szuto jesteśmy z tobą trenerze

3 lat i 73 dni temu

Najważniejszy mecz trenera – zbiórka Gramy dla Szuta

Wiecie czego się najbardziej boję? Że pewnego dnia będę siedział na kozetce u lekarza na literę O i usłyszę diagnozę na 3 litery. Oznaczałoby to, że moje wszystkie ideały w jednej chwili padają. Okaże się, że cały ten zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie czy sport nie miało znaczenia i było oszustwem. To jak wiadomość, że nie ma Mikołaja tylko x1000. Cios mentalnym kijem po plecach. Boje się, że po takiej wieści mogę nie ogarnąć psychicznie. Domyślam się, że potrzeba wtedy tony wsparcia pod każdą postacią.

Marek Szutowicz – szef trenerów i trener pierwszej drużyny Jaguara Gdańsk. Dla mnie od zawsze autorytet w dresach. Kiedy byłem w juniorach Lechii trener był tym, który kojarzył się z zakwasami, bólem i zmęczeniem. Teraz wiem, że chodziło o stawanie się lepszym i przesuwanie horyzontu. Od najmłodszych lat imponował mi sportowym podejściem. Byłem wpatrzony jak w obrazek, być może jak kilka dzieciaków obecnie we mnie. Bez wątpienia jest osobą, która ma swój udział w zbudowaniu mnie jako dorosłego i mojego upartego jak osioł charakteru.

Jaguar Gdańsk zbiórka Gramy dla Szuta

Obecnie Marek imponuje mi jak potrafi zarządzić grupą ponad 20 trenerów, z których każdy ma swoje ego, ambicje i zdanie. Prawdziwy „Mister Jaguar” wykonujący pracę, dzięki której 500 dzieciaków ma szansę stawać się lepszymi. Żeby nie było tak cukierkowo, w dorosłym życiu nie zawsze się zgadzaliśmy. Nie ma to jednak teraz żadnego znaczenia. Czas się odwdzięczyć.

Wszyscy Gramy dla Szuta

Trener Marek jakiś czas temu otrzymał diagnozę ze wstępu tego tekstu. O wsparcie mentalne się nie martwię, bo wiem, że to udźwignie. Pomagamy zatem w następujący sposób:

Z racji na to, że większość uczestników moich zajęć grupowych jest związana z Akademią Jaguar Gdańsk, informuję, że:
‼️ CAŁY MAJOWY DOCHÓD ZE WSZYSTKICH MOICH ZAJĘĆ GRUPOWYCH:

ZOSTANIE PRZEKAZANY NA LECZENIE TRENERA MARKA ‼️ Przyjdź, zrób coś dla siebie i przy okazji pomóż innym! Jedziemy! Dodatkowo zapraszam do specjalnej grupy Gramy dla Szuta [LICYTACJE] z licytacjami.

Grupa na Facebooku Gramy dla Szuta [LICYTACJE]