bieganie w nocy w Gdańsku

3 lat i 238 dni temu

Nocne Marki – Bieg nocny z Jaguar Fit

Członkowie Grupy Jaguar Fit nie znają ograniczeń i podejmują ciągle nowe wyzwania. Zapraszam na nocny bieg w Gdańsku! Mile widziani wszyscy amatorzy biegania i nietypowych aktywności fizycznych. Niekonwencjonalna forma biegu, gdyż po ciemku i po lesie. Wrażenia pierwsza klasa.

Planowany dystans to 10 km, spokojnym tempem tak abyśmy biegli grupą. Trasa będzie wiodła przez ciemny, głuchy las w rejonie jeziora Otominskiego w Gdańsku.

nocne biegi w Gdańsku

Nocne bieganie w Gdańsku w Jaguar Fit

Z kim biegamy w nocy?

Prowadzącym biegającą wycieczkę na ochotnika stał się Marek M, czyli kilkukrotny już ultramaratonczyk. Jak Marek sam mówi o sobie “spędza tam więcej czasu niż w domu” i zna te tereny jak własne kieszenie. Jako że jest ojcem trójki dzieci noc to jedyna pora kiedy może iść biegać. Marek gwarantuje niesamowite przeżycia i wycieczkę krajoznawcza po okolicy. Bieganie w nocy to zupełnie inne wrażenia. Bieganie w lesie Nocne Marki – Bieg nocny z Jaguar Fit.

Dokładna trasa biegu i szczegóły niebawem, póki co zbieramy chętnych! Jeżeli chcesz się zapisać napisz wiadomość prywatną na FB lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

Nocne biegi w Trójmieście lasy