jak ćwiczyć w wakacje

1 lat i 302 dni temu

Podsumowania, plany i sportowa impreza urodzinowa

Cześć. Nadchodzi połowa roku i początek wakacji. Dla mnie jest to małe zwolnienie pędu i czas na podsumowania półrocza oraz nazwijmy to odpoczynek. Przy okazji jest to dobry moment na “pożebranie” o opinie.

Małe podsumowanie półrocza

A tak poważnie, to wielkie dzięki że z Nami jesteście. Mówię z Nami, bo już od jakiegoś czasu nie działam w pojedynkę i mam nadzieję znaleźć więcej takich pokręconych osób do współpracy. Od początku roku udało się:

Od zawsze na zawsze naszym celem jest dawać Wam i Waszym dzieciom zdrowie, sprawność i przy okazji dobrą zabawę.

Co dalej? W okresie wakacyjnym ruszają nasze zajęcia we współpracy z Decathlon Trójmiasto , mnie zaś będzie można złapać raczej online. W drugim półroczu ciśniemy dalej z zajęciami grupowymi (nowymi), treningami i nowymi aktywnościami, których sam nie mogę się doczekać.

jak przeżyć w wakacje bez trenera personalnego

Jeżeli jest tutaj ktoś komu w jakiś sposób pomogliśmy w bieżącym roku lub kiedykolwiek będę bardzo wdzięczny za wystawienie opinii pod poniższym linkiem. Daje nam to kopa do działania oraz sprawia że jesteśmy bardziej widoczni ????. Z góry dziękujemy i widzimy się na zajęciach! Link do opinii  https://g.page/r/Cae1cNjzWXMwEA0/review

Do zobaczenia na urodzinach

Za chwile odbędą się moje 29. urodziny. Oczywiście jak co roku na sportowo. Tym razem kolejne wydanie całodniowego sportowego maratonu zakończonego ogniskiem i biesiadą. Plan wydarzeń, zaczynamy od rana:

  1. Kajaki
  2. Ścianka wspinaczkowa
  3. Laserowy paintball
  4. Gokarty
  5. Badminton
  6. Część główna: (mecz piłkarski, quizy z nagrodami, impreza)

Zapraszam wszystkich moich podopiecznych, szczegóły na naszej grupie na Facebooku Sportowo Niepoprawni. Tak bawiliśmy się rok temu – impreza urodzinowa trenera.

urodziny trenera