piłkarz powołanie konsultacje Pomorski Związek Piłki Nożnej

3 lat i 238 dni temu

Powołanie na konsultację Kadry Pomorza Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Dziś będziemy chwalić naszego młodego piłkarza. Mój podopieczny Mateusz Bąk został powołany na konsultację Kadry Pomorza prze Pomorski Związek Piłki Nożnej. Mati na co dzień jest zawodnikiem Jaguar Gdańsk rocznik 2008 w Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk.

Chciałbym o tym sympatycznym młodym człowieku odpowiedzieć kilka słów, gdyż zasługuje na pochwałę. W ostatnich miesiącach śmiało można stwierdzić że przeszedł metamorfozę. Z młodym od początku pracowaliśmy nad zakresami ruchu i przygotowaniem motorycznym do piłki nożnej.

Potem udało mu się zrzucić ok. 6kg, z czego większość było tkanką tłuszczową. Prócz tego wypracował sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, obecnie pilnuje pór posiłków z zegarkiem w ręku. Pracowaliśmy także nad motywacją, odpowiedziami na pytanie “po co trenuję?” i ustalaniem celów. Dostał tylko wędkę, resztę zrobił sam.

Myślę, że ten mały sukces jest nagrodą dla Matiego za włożoną pracę, jak i motywacją do dalszego ulepszania siebie. To również ogromna satysfakcja dla mnie jako trenera i motywatora młodzieży. Mati to kolejny przykład na to, że dzieciaki trzeba ZAINSPIROWAĆ, dać im autorytety, kilka wskazówek i dzieją się CUDA. Rzeczy, które wypracują teraz, kształtują ich dorosłe życie!

Brawo Mati! Powodzenia.

Pomorski Związek Piłki Nożnej powołanie Kadra Pomorza

Powołanie na konsultacje Kadry Pomorza