Jaguar Gdańsk 2011/2012 zakończenie roku

3 lat i 332 dni temu

Pożegnanie z drużyną Jaguar Gdańsk 2011/2012

Dziś oficjalnie się rozstałem z Jaguar Gdańsk 2011/2012. Dwa lata pracy i kawał serducha włożony w pomoc w rozwoju małych adeptów sportu i piłki nożnej. Praca z młodymi piłkarzami jest bardzo ciężka, ale warta zebranych wspomnień i przede wszystkim EMOCJI.

Pożegnania czas z Jaguar Gdańsk drużyna 2011/2012

Prócz rozwoju piłkarskiego starałem się przez ten cały okres wpajać młodym odpowiednie wartości i nawyki, które według mnie powinien posiadać każdy sportowiec. Starałem się także integrować dzieci z rodzicami za pomocą sportu. Myślę, że wyszło całkiem nieźle.

trenerzy młodych piłkarzy Jaguar Gdańsk

Bardzo dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i 2 lata obustronnej nauki, rodzicom za zaufanie oraz wszystkim zaprzyjaźnionym trenerom za współpracę. Drużna z tego rocznika na długo pozostanie w moim sercu. Wiele wspaniałych wspomnień, treningów i meczów piłkarskich. Dziękuję także za miły podarunek od rodziców na koniec.

Jaguar Gdańsk 2011/2012 - pożegnanie z młodymi piłkarzami

Powodzenia drużyno! Pożegnanie z Jaguar Gdańsk 2011-2012 nie oznacza końca przygody z Akademią Piłkarską Jaguar Gdańsk. Będzie teraz trochę więcej czasu aby rozwijać moje “dziecko” czyli Jaguar Kids.

[Aktualizacja] Założyliśmy sportową fundację  w Gdańsku. Dowiedz się więcej Fundacja Sport Relacja Edukacja i zobacz jak wspólnie możemy pomóc dzieciakom.