dieta w pudełkach

3 lat i 223 dni temu

Specjalna dieta na 14 dni

Ostatnimi tygodniami żywiłem się zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem, lecz częściej niż zazwyczaj zdarzały się grzeszki i np. zwykłe ludzkie zajadanie stresu. W związku z tym na moim ciele i w moim samopoczuciu już pojawiły się zauważalne negatywne zmiany. Normalne rzeczy, fizjologii nie oszukasz.

Z tego powodu postanowiłem na najbliższe 14-21 dni zmienić strategie żywieniową. Będzie ona zbliżona do diety Keto. Spożywać będę głównie produkty białkowe:

oraz produkty tłuszczowe:

Węglowodany planuję ograniczać do tych wyłącznie z warzyw z niskim Indeksem Glikemicznym. Czyli bez produktów mącznych ani zbóż.

Po co taka zmiana diety? Wszystko po to aby ustabilizować swoją gospodarkę cukrową oraz przywrócić metabolizm na właściwe tory. Jest to jednak pewna skrajność, dlatego też trwać będzie u mnie 14 dni, a jeśli nie będę zadowolony z efektów przedłużę o kolejny tydzień. Nie dłużej.

Stosowałem taką dietę już kilkukrotnie i zawsze przynosiła wymierne efekty. Jest to fajna opcja na szybką miniredukcje (prawie dla każdego). Z tego powodu wraz z Anią będziemy zamieszczać szczegóły takiej diety, a na koniec pochwalimy się efektami. Zapraszamy!

Pierwszy dzień diety

Kurczak smażony na maśle z pieprzem i serem feta oraz mix sałat z papryką, ogórkiem, pomidorkami koktajlowymi oraz słonecznikiem (skropione oliwą z oliwek, przyprawione solą i pieprzem).

Takie danie popełniłem 3x w ciągu dnia, do tego na śniadanie omlet z 4 jak, a na kolacje wędzony łosoś z warzywami. Więcej informacji o diecie zobaczycie na naszym Instagramie

Specjalna dieta na najbliższe dni

Specjalna dieta ketogeniczna na 14 dni

 

Aktualizacja: Zobacz jakie efekty przyniosła dieta keto Podsumowanie efektów 14 dniowej diety keto