Trener Krzysztof Drużyna Marzeń piłka nożna gdańsk

Trener Krzysztof

Jako dziecko trenował pływanie w klubie AWF Gdańsk, ale wada wzroku przekreśliła jego plany … Olimpijskie (vide mój kolega Mariusz Podkościelny). Potem trenował hokeja w Stoczniowcu i grał też z sukcesami w piłkę nożną halową. Najczęściej jako bramkarz, też grał w polu i strzelał ważne bramki.

Od 2009 roku przez 10 lat z  synem, młodym piłkarzem, przeszedł jako kierownik drużyny poszczególne szczeble kariery piłkarskiej w klubie GKS Kowale i tam też zrodziła się jego kolejna pasja do bycia trenerem Dzieci piłki nożnej. W kolejnych latach trener Krzysztof zdobył uprawnienia Instruktora piłki nożnej, Menadżera Sportu i trenera piłki nożnej w PZPN UEFA Grassroots C.

Pracę trenera piłki nożnej z licznymi sukcesami prowadził z Dziećmi w klubach: GKS Kowale (4 lata), Osiczanka Osice (2,5 roku) i obecnie w Jaguar Kids (1 rok). Jako trener dzieci pracuje od 2016 roku. W tym czasie był najpierw asystentem 1-go trenera, a później pierwszym trenerem w drużynach juniorskich Jaguara Gdańsk. Równolegle prowadzi zajęcia z najmłodszymi w TMN Kids.