dlaczego warto zapisać dzieci na zajęcia spotowe

1 lat i 219 dni temu

Trener Pyta #10 Kornelia Stawicka – Zielenkiewicz Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia sportowe

Trener Pyta 10 – z uczestniczką igrzysk olimpijskich o zajęciach dodatkowych dla dzieci.

Ostatnio gościłem profesjonalnego piłkarza, który zdobył tytuł mistrza Polski, a tym razem miałem przyjemność rozmawiać z osobą, która reprezentowała nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich. Kornelia Stawicka – Zielenkiewicz, jest obecnie szkoleniowcem, który pracuje z rodzinami i jej głównym obszarem działania jest budowanie RELACJI.

Głównym tematem naszej rozmowy było:

Było to moje drugie spotkanie z Kornelią i jestem równie mocno zainspirowany, co za pierwszym razem. To, w jaki sposób moja rozmówczyni opowiada o pielęgnacji relacji dziecka i dorosłego, zasługuje na podziw. Gwarantuję, że każdy rodzic lub trener wyciągnie z tego coś dla siebie.

Więcej o moim Gościu. Kornelia Stawicka-Zielenkiewicz – wyczynową pływaczka, zwieńczeniem jej sportowej kariery był udział w igrzyskach olimpijskich w Seulu w 1988 r. Ten etap nauczył mnie ją konsekwencji realizacji postawionych celów. Obecnie – trener kompetencji relacyjnych, rozwoju osobistego i rodziny, terapeuta relacji. Jest psychoedukatorką, psychosomatykiem i somatopsychologiem, mediatorem, szkoleniowcem, trenerem, metodykiem i nauczycielem. Od ponad trzydziestu lat związana z edukacją.

Specjalizuje się w relacjach i komunikacji, budowaniu kompetencji relacyjnych w zespołach. Współpracuj z firmami i instytucjami, które chcą działać w oparciu o przywództwo relacyjne.  Certyfikowany trener Familylab Association i Familylab Polska propaguje wiedzę z zakresu budowania relacji rodzic – dziecko, dorosły – dziecko. To relacje oparte o szacunek do dzieci, zaufanie do ich kompetencji, oraz autentyczność dorosłego.

Trener Pyta – nowe odcinki

W drugim sezonie Trener Pyta obejrzycie wywiady na żywo. Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się swoją historią, pracą i motywacją Subskrybujcie mój kanał na Youtube. Do zobaczenia w następnych odcinkach.

Napiszcie co sądzicie o tym jak rozmawiać z nastolatkami, jak wspierać je w ich rozwoju sportowym. Dajcie znać jakie rozmowy chcielibyście obejrzeć w następnych wywiadach. Polecam również inne filmy z drugiego sezonu:

Kornelia Stawicka-Zielenkiewicz - trener kompetencji relacyjnych, rozwoju osobistego i rodziny, terapeuta relacji