Marcin Pietrowski piłkarz i trener piłki nożnej

1 lat i 270 dni temu

Trener Pyta #9 – Marcin Pietrowski Jak zostać profesjonalnym piłkarzem w Polsce

Nadciągamy z kolejną odsłoną Trener Pyta! Tym razem mamy dla Was prawdziwą bombę! Odcinek dotyczy piłki nożnej, ale wiele można się dowiedzieć o zawodowej karierze sportowca. Czarek zaprosił do rozmowy piłkarskiego Mistrza Polski – Marcina Pietrowskiego!  Na swoim koncie ma on 268 gier w Ekstraklasie oraz 7 strzelonych bramek! Jedno Mistrzostwo Polski w Ekstraklasie, jedno wicemistrzostwo Polski, trzecie miejsce w polskiej lidze, dodatkowo występy w europejskich pucharach. Trener i zawodnik w Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk.

Podczas rozmowy Marcin Pietrowski zdradził nam między innymi:

Dodatkowo Marcin Pietrowski udzieli kilku wskazówek dla młodzieży dotyczących tego, jak działać żeby spełniać swoje marzenia!

Trener Pyta – nowe odcinki

W drugim sezonie Trener Pyta obejrzycie wywiady na żywo. Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się swoją historią, pracą i motywacją Subskrybujcie mój kanał na Youtube. Do zobaczenia w następnych odcinkach.

Napiszcie co sądzicie o tym jak rozmawiać z nastolatkami, jak wspierać je w ich rozwoju sportowym. Dajcie znać jakie rozmowy chcielibyście obejrzeć w następnych wywiadach. Polecam również inne filmy z drugiego sezonu: