trener personalny ćwiczenia i podróż do Szwecji

2 lat i 272 dni temu

Trening Online w Podróży #3: Sztokholm Statyczne ćwiczenia w stolicy Szwecji

Tym razem  trening w nieco innej scenerii. 20 minutowa Tabata na dolną część ciała. Tym razem w tle stolica Szwecji. Zapraszam do oglądania treningu nagranego w Sztokholmie. To kolejny odcinek nowej serii Trening w Podróży i pierwszy w tym skandynawskim kraju.

Po obejrzeniu koniecznie przeczytaj i zobacz nasze bieganie w Szwecji.

Treningi online w podróży z trenerem personalnym Cezarym Dobrzeleckim

Podróżowanie i wakacje nie muszą oznaczać braku treningów i aktywności fizycznej. Czy warto ćwiczyć na wakacjach czy wyjazdach weekendowych? Znacie odpowiedź waszego trenera personalnego.

Zobacz trener personalny cena.

Kto powiedział, że wyjeżdżając na urlop musimy rezygnować z ćwiczeń. Oczywiście podczas urlopu czy dłuższego wyjazdu raczej nic nie zbudujemy (kondycja, siła), bo przecież chcemy odpocząć. Ale na pewno możemy sobie pomóc UTRZYMAĆ to na co cały czas ciężko pracujemy.

Cykl filmów Treningi w Podróży to ćwiczenia nagrywane w różnych częściach świata. Chcę Was motywować do regularnych ćwiczeń, zainspirować do nowych form aktywności fizycznej i przy okazji pokazać piękne miejsca. Jeśli oglądacie moje internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem i subskrybujcie mój kanał na Youtube z treningami. Więcej odcinków wkrótce.