trening na lotnisku gdańsk

3 lat i 176 dni temu

Trenujemy razem w Gdańsku przez Internet

Przez cały okres pierwszego lockdownu tej wiosny prowadziłem dla Was przeróżne aktywności fitness online. Większość przy współpracy z głównym portalem Miasta Gdańska www.gdansk.pl. Zajęcia zbierały pochlebne opinie, rekordowa liczba oglądających trening –  kilkanaście tysięcy ludzi.

Dlatego znów podjęliśmy współpracę z Miastem Gdańsk i również jesienią ćwiczymy wspólnie. Ja przed kamerą, wy przed ekranem komputera, telefonu lub telewizora. Pisałem Wam o tym tutaj Wracają treningi online na Gdansk.pl

trener online Gdańsk lotnisko

Ostatnie ćwiczenia online Domowej Siłowni przy lotnisku w Gdańsku.

Dlaczego treningi online w domu?

Kolejny raz zajęcia online odbyły się pod chmurką. Pogoda nie rozpieszczała a trening przeprowadziliśmy w deszczu i śniegu  na jednym z punktów widokowych lotniska w Gdańsku. Ćwiczyliśmy głównie dolne partie mięśni. Ciekawe gdzie za tydzień nas poniesie… Ćwiczyliśmy także na plaży i przy zbiorniku wodnym w Jasieniu.

Potrzebujemy matę, wodę oraz dobre samopoczucie (chociaż to ostatnie gwarantowane po zajęciach). Trening trwa 55 minut.
Zapraszam też do obejrzenia poprzednich filmików w cyklu Trening Online Domowa Siłownia #1.

jak przygotować i nagrać trening online kamera statyw dźwięk

Gdzie ćwiczymy w Gdańsku?

I tutaj proszę Was o pomoc i radę. Jakie są Wasze ulubione miejsca na trening w plenerze w Gdańsku? Gdzie chcielibyście abym prowadził kolejne treningi online? Wybierzemy następnie miejsce w Gdańsku razem? Czekam na Wasze propozycje. Trenujemy razem w Gdańsku przez Internet!