Akademia Train Me Now dla dzieci i młodzieży

4 lat i 85 dni temu

Warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży w wersji online

Warsztaty rozwojowe dla dzieci online czyli Akademia TMN. Zapraszam na cykl warsztatów rozwojowych dla sportowej młodzieży, tym razem dopasowujemy się do otoczenia i spotykać się będziemy w sieci. Szukamy dzieci w wieku 10-14 lat.

Dzieci i młodzież większą część dnia spędzają w domu. Dlatego świadomość ciągłego rozwoju oraz wprowadzanie do swojego życia dobrych nawyków wydaje się ważniejsze niż kiedykolwiek.

Aby dzieci tego czasu nie przesiedziały na kanapie przygotowałem cykl spotkań. Podczas zajęć w Internecie będziemy poruszać ważne tematy takie jak odpowiednie żywienie, trening, nawyki czy sukces w sporcie.

Spotkania odbywać się będą w formie webinarów oraz konsultacji indywidualnych, opartych na jak największej interakcji. Poza tym jesteśmy w stałym kontakcie i podczas każdego spotkania czekać będą nowe wyzwania, które nie pozwolą się nudzić w okresie kwarantanny. Dodatkowo sprawią, że młodzi wrócą do treningów ze zdwojoną mocą.

Uczestnicy oprócz praktycznej wiedzy, którą będą mieli okazje przełożyć do swojego życia wyniosą nowe znajomości z innymi dziećmi o podobnych zainteresowaniach oraz dawkę motywacji, która pozwoli im być jeszcze lepszymi sportowcami oraz zarażać nią resztę domowników.

Cykl składa się z kilkunastu 45 minutowych webinarów oraz cyklicznych konsultacji indywidualnych. Zajęcia odbywać się będą głównie w weekendy. Jedyne czego potrzebujemy to komputer lub smartfon. Warsztaty świadomościowe dla młodzieży.

Warsztaty rozwojowe dla dzieci zajęcia online sportowe świadomościowe

Warsztaty rozwojowe dla dzieci online będą prowadzone przez internet

Zapraszam na spotkanie próbne, które odbędzie w najbliższy piątek! Zobacz też  Fundacja w Gdańsku – Sport Relacja Edukacja

Zapisz swoje dziecko teraz lub oznacz w komentarzu osobę, która powinna to zobaczyć.