Motywacja

Warsztaty rozwojowe dla młodzieży w wersji online

Akademia TMN – cykl warsztatów rozwojowych dla sportowej młodzieży, tym razem dopasowujemy się do otoczenia i spotykać się będziemy w sieci. Szukamy dzieci w wieku 10-14 lat.

Dzieci większą część dnia spędzają w domu. Dlatego świadomość ciągłego rozwoju oraz wprowadzanie do swojego życia dobrych nawyków wydaje się ważniejsze niż kiedykolwiek.

Aby dzieci tego czasu nie przesiedziały na kanapie przygotowałem cykl spotkań. Podczas zajęć w Internecie będziemy poruszać ważne tematy takie jak odpowiednie żywienie, trening, nawyki czy sukces w sporcie.

Spotkania odbywać się będą w formie webinarów oraz konsultacji indywidualnych, opartych na jak największej interakcji. Poza tym jesteśmy w stałym kontakcie i podczas każdego spotkania czekać będą nowe wyzwania, które nie pozwolą się nudzić w okresie kwarantanny. Dodatkowo sprawią, że młodzi wrócą do treningów ze zdwojoną mocą.

Uczestnicy oprócz praktycznej wiedzy, którą będą mieli okazje przełożyć do swojego życia wyniosą nowe znajomości z innymi dziećmi o podobnych zainteresowaniach oraz dawkę motywacji, która pozwoli im być jeszcze lepszymi sportowcami oraz zarażać nią resztę domowników.

Cykl składa się z kilkunastu 45 minutowych webinarów oraz cyklicznych konsultacji indywidualnych. Zajęcia odbywać się będą głównie w weekendy. Jedyne czego potrzebujemy to komputer lub smartfon. Warsztaty świadomościowe dla młodzieży.

zajęcia online sportowe świadomościowe dla młodzieży dzieci

Zapraszam na spotkanie próbne, które odbędzie w najbliższy piątek! Zobacz też  Fundacja w Gdańsku – Sport Relacja Edukacja

Zapisz swoje dziecko teraz lub oznacz w komentarzu osobę, która powinna to zobaczyć.

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:

Przeczytaj na blogu

Dlaczego warto i jak ćwiczyć w czasach koronawirusa?
5 zasad do wprowadzenia podczas pandemii COVID-19

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu