Dla dzieci

Warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży w wersji online

Warsztaty rozwojowe dla dzieci online czyli Akademia TMN. Zapraszam na cykl warsztatów rozwojowych dla sportowej młodzieży, tym razem dopasowujemy się do otoczenia i spotykać się będziemy w sieci. Szukamy dzieci w wieku 10-14 lat.

Dzieci i młodzież większą część dnia spędzają w domu. Dlatego świadomość ciągłego rozwoju oraz wprowadzanie do swojego życia dobrych nawyków wydaje się ważniejsze niż kiedykolwiek.

Aby dzieci tego czasu nie przesiedziały na kanapie przygotowałem cykl spotkań. Podczas zajęć w Internecie będziemy poruszać ważne tematy takie jak odpowiednie żywienie, trening, nawyki czy sukces w sporcie.

Spotkania odbywać się będą w formie webinarów oraz konsultacji indywidualnych, opartych na jak największej interakcji. Poza tym jesteśmy w stałym kontakcie i podczas każdego spotkania czekać będą nowe wyzwania, które nie pozwolą się nudzić w okresie kwarantanny. Dodatkowo sprawią, że młodzi wrócą do treningów ze zdwojoną mocą.

Uczestnicy oprócz praktycznej wiedzy, którą będą mieli okazje przełożyć do swojego życia wyniosą nowe znajomości z innymi dziećmi o podobnych zainteresowaniach oraz dawkę motywacji, która pozwoli im być jeszcze lepszymi sportowcami oraz zarażać nią resztę domowników.

Cykl składa się z kilkunastu 45 minutowych webinarów oraz cyklicznych konsultacji indywidualnych. Zajęcia odbywać się będą głównie w weekendy. Jedyne czego potrzebujemy to komputer lub smartfon. Warsztaty świadomościowe dla młodzieży.

Warsztaty rozwojowe dla dzieci zajęcia online sportowe świadomościowe
Warsztaty rozwojowe dla dzieci online będą prowadzone przez internet

Zapraszam na spotkanie próbne, które odbędzie w najbliższy piątek! Zobacz też  Fundacja w Gdańsku – Sport Relacja Edukacja

Zapisz swoje dziecko teraz lub oznacz w komentarzu osobę, która powinna to zobaczyć.

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:
Akademia TMNćwiczenia grupowedziecimłodzieżtrening mentalnytreningiTrójmiastowarsztaty żywieniowe

Przeczytaj na blogu

Akademia TrainMeNow w Gdańsku – Jak wykorzystać czas w 100%
Akademia Online dla młodzieży z Gdańska

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu