trening wioślarski grupowe ćwiczenie

3 lat i 296 dni temu

Wiosłowanie z Jaguar FIT w Gdańsku. Trening z wicemistrzynią świata!

Ile można biegać i robić przysiady naszych cyklicznych spotkaniach i treningach grupowych. Obiecałem Wam niespodziankę i udało się! Monika Myszk, czyli jak niektórzy mówicie “ta szybka z zajęć” zaprosiła nas do wspólnego treningu wioślarskiego w Gdański. Monika jest wicemistrzynią świata w wioślarstwie i zrobiła z nami trening na profesjonalnych ergometrach wioślarskich. Była nauka, zabawa, rywalizacja i pozytywna energia.

Jaguar Fit tę niedzielę to trening wioślarski z wicemistrzynią świata Moniką Myszk. Spotkaliśmy się 0 godzinie 7:15 rano. Trening wystartował na przystani wioślarskiej na ulicy Siennickiej 5 w Gdańsku. Zajęcia nad Motławą zaczęliśmy od rozgrzewki i treningu techniki wiosłowania, żeby potem przejść do wyścigu na 500 m i 300 m. Najszybszą z Pań okazała się Marta, zaś z Panów – Bartosz. Gratulacje!

Kajakarski trening wioślarski Monika Myszk Gdańsk przystań kajakowa

Trening z wicemistrzynią Moniką Myszk w Gdańsku. Wiosłowanie z Jaguar FIT w Gdańsku. Trening z wicemistrzynią świata!

Kolejny punkt dzisiejszego treningu w Gdańsku to kajaki. Pływaliśmy kajakami (a jakże, na wyścigi) po Martwej Wiśle w Gdańsku. Dziękuję wszystkim za udział w kolejnym sportowym przedsięwzięciu. Dajcie znać jak wrażenia.

Dostarczajcie ciału pozytywnych endorfin i dołączcie do grupy Jaguar Fit na Facebooku gdzie publikujemy wyzwania i informacje o wspólnych treningach. Więcej o naszej sportowej grupie z Trójmiasta przeczytasz na Grupa Jaguar Fit