Drużyna marzeń Jaguar Gdańsk klub piłkarski i akademia piłkarska

3 lat i 89 dni temu

Dołącz do Drużyny Marzeń Jaguar Kids

W imieniu klubu piłkarskiego zapraszam do Drużyny Marzeń Jaguar Kids. Kilka szczegółów dla Was:

Zobacz relację z Turnieju Marzeń w Gdańsku!

Drużyna Marzeń z Gdańska trenuje już od dłuższego czasu. Serce się cieszy kiedy widzimy jak nasza grupa młodych piłkarzy się rozwija. Na ostatni trening jeden uczestnik przyjechał specjalnie aż z Elbląga. Dołącz do Drużyny Marzeń Jaguar Kids.

Miałem przyjemność w wydaniu “Wydarzeń” w Telewizji Polsat powiedzieć kilka słów o naszej inicjatywie piłkarskich zajęć dla niepełnosprawnych dzieci. Zapraszam do obejrzenia materiału (od 22:00). Drużyna Marzeń Jaguar Kids w Polsacie.

Zachęcam wszystkich trenerów piłkarskich do tworzenia podobnych inicjatyw. Nie zdajemy sobie sprawy ile jesteśmy w stanie sprawić radości dzieciom.

Jaguar Kids poszukuje nowych piłkarzy

W Jaguar Kids w Gdańsku nie ma ograniczeń! Jaguar Kids utworzył grupę piłkarską dla dzieci niepełnosprawnych. Odbyliśmy już sporo treningów, a nawet byliśmy na ogólnopolskim turnieju. Grupa jest otwarta i cały czas można do niej dołączyć. Więcej o mnie jako trenerze piłkarskim.

Znasz kogoś kto może dołączyć do Drużyny Marzeń w Gdańsku? Czekamy na nowych zawodników. Podziel się z innymi i napisz do mnie. Kontakt: c.dobrzelecki@jaguargdansk.pl.

trener piłkarski Drużyna Marzeń Jaguar Kids w Gdańsku

Trener Cezary Dobrzelecki

Film przygotowany przez: Piotr Andzel

turniej marzeń w Gdańsku

Turniej Marzeń w Gdańsku