piłka nożna liga w Gdańsku

2 lat i 220 dni temu

Drużyna piłkarska TrainMeNow inauguruje w Lidze JomaFive

Mam dla Was niesamowitą wiadomość! Zebrałem kilku podopiecznych i stworzyłem drużynę piłkarską! Jej nazwa to Trainmenow.pl i występować będzie oczywiście w żółto-czarnych strojach.

Mamy już  sobą pierwszy mecz,  który nawet wygraliśmy i strzeliliśmy pięć goli. Nasza młoda drużyna piłkarska występuje w rozgrywkach Liga JomaFive. Czekamy na stroje od Cutline Wear Factory jak dojadą to pokażemy się światu w całej okazałości.

liga joma five senior w Gdańsku piłka nożna

Co to jest Liga JomaFive?

Liga JomaFive to liga piłkarska dla drużyn z Trójmiasta i okolic. To największa liga piłkarska na Pomorzu objęta patronatem PZPN “Piłka dla wszytkich. W ramach JomaFiva są dwa rodzaje rozgrywek.

Więcej informacji o lidze i jej zasadach na poniższym obrazku. Mecze rozgrywane są w każdą niedzielę od godziny 18:00  na boiskach Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk.

JOMA FIVA LIGA piłka nożna pomorze

Obserwujcie ligę też na Facebooku i Youtube.

Jak opisano naszą drużynę na stronie rozgrywek JomaFive?

Trainmenow.pl – to kolejny debiutant w naszych rozgrywkach. Prowadzony przez Trenera Czarka był najbardziej aktywny podczas ostatniego okienka transferowego, podczas którego dokonał kilku spektakularnych transferów. Kiedy wszyscy żyli zmianą klubowych barw przez Messiego czy Ronaldo, ekipę Trainmenow.pl zasiliło kilku brązowych medalistów poprzedniej edycji rozgrywek. Czy zbudowana w dużej mierze na zawodnikach Vematu drużyna powtórzy sukces z poprzedniego sezonu?

Liga JOMA FIVE tabela drużyny

Czekamy na ekscytujące i pełne sportowych emocji mecze z drużynami:

Kibicujcie nam!

Cel jest jasny i pewnie wiecie jaki. Celem jest  zwycięstwo w lidze. Kolejny mecz rozegramy z piłkarzami Jaguara Gdańsk. Zapraszamy do kibicowania żółto czarnym.

Podsumowanie sezonu – zobaczci jak nam poszło i które miejsce zajęliśmy w tabeli ligi JomaFive