Opinie o trenerze z Google i Facebook

Dziękuję za wszystkie Wasze opinie i rekomendacje, które otrzymałem na Google oraz na Facebooku. Wasza opinia o mojej pracy jest dla mnie bardzo ważna. Za każdą opinią stoi nasza ciężka wspólna praca.

Wszystkie opinie znajdziecie na trustindex.io/reviews/trainmenow.pl

Marcin Piotrowski
Marcin Piotrowski
2022-11-15
Rewelacja! Wspaniały człowiek, z ogromnym doświadczeniem i przeogromną wiedzą. Jest najlepszy w tym co robi i bez żadnego zwątpienia polecam. Jeżeli chcesz coś osiągnąć w swoim życiu i szukasz sprawdzonego, doświadczonego trenera to jest właśnie on.
Karolina Burczyk
Karolina Burczyk
2022-11-15
Miałam okazję współpracować z Panem Czarkiem przy okazji szkolenia, warsztatów dla zespołu pracowników administracji. Warsztaty "Przeciwdziałanie negatywnym skutkom pracy siedzącej". Polecam!!! Przygotowanie na najwyższym poziomie, prowadzenie rewelacyjne. Cała grupa aby dość spora bardzo zadowolona. Pan Czarek ma ogromną wiedzę z zakresu budowy ciała, postawy a także skutków ubocznych nieprawidłowych postaw czy ćwiczeń. Przedstawił zakres zagadnień z prawidłowego odżywiania również. Całość oceniam na 6+ i polecam!!!
A Ciechanowicz
A Ciechanowicz
2022-09-02
Syn ćwiczy z trenerem Czarkiem od ok 1,5 roku na siłowni, dodatkowo jako uzupełnienie treningów piłkarskich w klubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Trener Czarek potrafi zainspirować dziecko w dbaniu o dietę i zdrowie, służy również radą dla rodziców dot. indywidualnego rozwoju sportowego dla dziecka 😉 Polecam 5 *.
Sylwia K.
Sylwia K.
2022-08-29
Trochę przypadkiem, trochę kierując się intuicją i potrzebą ,Syn trafił pod skrzydła trenera Czarka. Trenera przez duże "T" bo jest kimś więcej niż wyciskaczem potu ( łez przy okazji też -żart oczywiście 😊) .To super człowiek i motywator! Myślałam, że zapał Młodego po kilku razach minie i mu się najzwyczajniej w świecie znudzi siłownia, nie będzie mu się chciało, a tu nic z tego! Chce więcej, częściej i mocniej. Marzy o mistrzowskiej formie, o czteropaku na brzuchu i o tym żeby wyglądać i czuć się nie gorzej niż Trener. Myślę, że nikt lepiej o to nie zadba niż Trener Czarek dlatego z czystym sumieniem polecamy!Tym Młodym i pewnie tym starszym też, bo kto wie czy sama za jakiś czas nie spróbuj bo to chyba zaraźliwe 😉 To właściwy człowiek na właściwym miejscu jesli chodzi o treningi, ale też człowiek jakich mało przez to co robi dla innych przez swoje piękne inicjatywy🤩 My mieliście szczęście ,że nasze drogi się skrzyżowały z Trenerem Czarkiem ,a każdy kto szuka trenera może sam wybrać i zdecydować ,chociaż wybór jest dosyć prosty ! Trenerze - Dziękujemy ❤️
Ola Piętka
Ola Piętka
2022-08-29
Best trener ever 🔥💪🏼
Krzysztof Kotarba
Krzysztof Kotarba
2022-08-29
Bardzo cenię sobie treningi z Czarkiem. Zapewnia indywidualne podejście - robi "wywiad", dobiera ćwiczenia i obciążenia pod konkretną osobę i cel. Zapewnia urozmaicone treningi i umiejętnie zwiększa ich poziom trudności, dzięki czemu widać postępy. Zidentyfikował problemy, o których nawet nie wiedziałem (np. mocno "pospinane" i "przykurczone" mięśnie) i od razu zaproponował rozwiązanie. Oprócz oczywistego "wycisku", zajęcia z Czarkiem to po prostu dobrze spędzony czas :). Polecam!
trener personalny gdańsk treningi online

Wystaw opinię

Opinie Trener Personalny Gdańsk z

Proszę wystaw i podziel się opinią o naszej współpracy w Gdańsku, innych miejscach w Polsce czy podczas treningów i prowadzenia online.

Dziękuję za udział w moich zajęciach i treningach.