Opinie o trenerze z Google i Facebook

Dziękuję za wszystkie Wasze opinie i rekomendacje, które otrzymałem na Google oraz na Facebooku. Wasza opinia o mojej pracy jest dla mnie bardzo ważna. Za każdą opinią stoi nasza ciężka wspólna praca.

Wszystkie opinie znajdziecie na trustindex.io/reviews/trainmenow.pl

Kasia Dąbek
Kasia Dąbek
2021-10-15
Czarek jest wymagający i potrafi świetnie motywować. Ciągle stawia podopiecznym nowe wyzwania, dzięki czemu nie ma nudy ! Zawsze przygotowany i punktualny , polecam z całego serca !
paczuszka15
paczuszka15
2021-09-19
Dużżżżżo pozytywnej energii i motywacji 😁
Dorota Block
Dorota Block
2021-07-19
Super organizacja, rzetelna wiedza i doświadczenie. Pierwszym etapem jest dokładny wywiad tak, żeby współpracę dostosować do indywidualnych potrzeb. Ogromnym plusem jest też możliwość kontaktu online na wypadek pojawienia się pytań. Zdecydowanie polecam!
Radosław Kędzior
Radosław Kędzior
2021-06-19
Na zajęcia grupowe do Czarka uczęszcza mój syn i jest z nich bardzo zadowolony, szczególnie po ćwiczeniach z obciążeniem 😉 Czarek potrafi zapanować nad nieokiełznaną energią dzieciaków, odpowiednio ją ukierunkować, w przyjazny dla nich sposób poprowadzić i urozmaicić zajęcia. Stwarza też taką atmosferę na zajęciach, która powoduje, że nie mogą się doczekać następnych. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę o zdrowym trybie życie, co powinno przynieść wymierne efekty w przyszłości. Tak trzymać!!!
Katarzyna Dawidowska
Katarzyna Dawidowska
2021-06-19
Bardzo polecam. Syn chodził na zajęcia "Rozruszajmy młodzież" i był baaardzo zadowolony. Zajęcia bardzo ciekawe.
Filip Metelski
Filip Metelski
2021-04-09
Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie korzystałem z takich usług jak trening personalny online. Osobiście uważam się za największego farciarza pod słońcem, że trafiłem akurat na Czarka. Wybór nie był łatwy, ale na pewno trafiony w dziesiątkę. Pewnie tak jak ja kilka miesięcy temu szukasz teraz w internecie kogoś, kto pomoże Ci na krętej drodze do upragnionego celu. Dużo tego jest, ale jeżeli zależy Ci na znalezieniu trenera, który nie tylko słyszy, ale również słucha, zna i wierzy w twoje (i swoje) możliwości oraz jest cierpliwy i po prostu sympatyczny, to nie musisz już dalej szukać. Ja po 4 miesiącach współpracy z Czarkiem widzę, że zmiany w mojej sylwetce są skutkiem zmian w moim myśleniu. Cel jest jasny, pozostaje go tylko rozbić na mniejsze cele i konsekwentnie do nich dążyć. Dodam, że jeszcze nigdy w życiu nie uprawiałem tak dużo regularnej aktywności fizycznej (5-6 razy w tyg. po 45min treningu w domu) przez tak długo i nie mam zamiaru tego przerywać. Rola Czarka jest przy tym nieoceniona, a jego wiedza, wsparcie i zaangażowanie zasługują na zdecydowanie więcej niż tylko 5 gwiazdek. Polecam!
Katarzyna Gonia
Katarzyna Gonia
2021-03-25
Każdy trening z Czarkiem jest precyzyjnie przygotowanym planem – zestawem ćwiczeń nakierowanym na określenie konkretnego celu. W przypadku treningów grupowych, w których uczestniczę, zawsze wcześniej podany jest plan i cel np. konkretny rodzaj treningu (siłowy, rozciąganie) lub praca na konkretnych partiach ciała czy mięśni. Widzę bardzo pozytywne efekty treningów zarówno pod względem siłowym, sprawnościowym jak i poprawa sylwetki 😊 Dodatkowo, bardzo miła atmosfera na treningach
trener personalny gdańsk treningi online

Wystaw opinię

Opinie Trener Personalny Gdańsk z

Proszę wystaw i podziel się opinią o naszej współpracy w Gdańsku, innych miejscach w Polsce czy podczas treningów i prowadzenia online.

Dziękuję za udział w moich zajęciach i treningach.