trener na siłowni w Gdańsku Cezary Dobrzelecki trainmenow

Trener Cezary Dobrzelecki

Witajcie, nazywam się Cezary Dobrzelecki i mieszkam w Gdańsku. Mój zawód to trener personalny i trener piłki nożnej. Co więcej przeczytajcie rekomendacje moich podopiecznych i opinie o mojej pracy. Dodatkowo prezentuję również moje doświadczenie oraz odbyte kursy i szkolenia. Zobacz na skróty.

Społeczność Sportowo Niepoprawni

Cały czas buduję sportową społeczność w Trójmieście, złożoną głównie z rodzin, w której dzieci motywują rodziców i na odwrót. Zapraszam na treningi grupowe i wydarzenia sportowe naszej grupy Sportowo Niepoprawni w Gdańsku . Dołącz do naszych sportowych wyzwań i grupowych ćwiczeń. Zobacz jak się bawimy i ćwiczymy podczas treningów i wyzwań.

Jeżeli masz cel, chcesz coś zmienić, utrzymać to na stałe i jeszcze w dodatku pozytywnie zarazić swoje otoczenie to najlepszym rozwiązaniem jest dołączenie do mnie.

Trener personalny

Jestem trenerem osobistym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Od ponad 5 lat pomagam ludziom realizować swoje sportowe oraz sylwetkowe cele. Przez ten czas przeprowadziłem ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Pomogłem zrzucić setki kilogramów zbędnego balastu oraz poczuć się lepiej wielu osobom.

Prowadzę indywidualne treningi w siłowni Gdańsk Fitness Magnum w Jasieniu oraz konsultacje i treningi online. Praca trenera osobistego daje mi wiele satysfakcji i cieszy mnie gdy moi podopieczni osiągają wyznaczone cele. Dowiedz się więcej:

Trener piłki nożnej

Jestem trenerem piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk, gdzie trenuję drużynę U-8. W 2015 roku założyłem szkółkę piłkarską dla przedszkolaków Jaguar Kids, w ramach której realizuje zajęcia oraz eventy dla najmłodszych.

Zajmuję się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jestem także autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Jako pierwsi w północnej Polsce otworzyliśmy zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych, naszą Drużynę Marzeń, i organizowaliśmy z parrtnerami i sponsorami turniej piłkarski dla dzieci z niepełnosprawnościmi w Gdańsku.

W swojej pracy staram się przenosić to co najlepsze ze świata dzieci do świata dorosłych i odwrotnie. Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez specjalistyczne kursy oraz literaturę.

Wasze opinie i rekomendacje

Przeczytaj opinie o trenerze poniżej oraz na portalu Trojmiasto.pl i w Google.

Marta

Szczerze polecam treningi w Gdańsku w Jaguarze! Bardzo dobra współpraca z trenerami, dzieci poprzez zabawę uczą się techniki gry. Zawsze jest uśmiech, radość i zmęczenie. W szczególności polecam trenera Cezarego Dobrzeleckiego! Świetne podejście do dzieci! Potrafi bardzo dobrze zorganizować czas dzieciom, zabawy są urozmaicone, potrafi zaciekawić dzieci jak również nie da sobie wejść na głowę i trzyma dyscyplinę.

Dużym plusem jest organizowanie co jakiś czas wspólnych wyjść np. do JumpCity, organizowanie festynów, zawodów z nagrodami i półkolonii w wakacje. Reasumując, syn jest bardzo zadowolony z treningów co jest najważniejsze, my jesteśmy zadowoleni ze współpracy z trenerami co jest równie ważne, więc jak najbardziej polecamy treningi w Jaguar Gdańsk!!!

Artur

Polecam Czarka, bo warto!!! Od kilku miesięcy nasza rodzina uczestniczy w różnego typu zajęciach organizowanych przez trenera Czarka Dobrzeleckiego, a to w zajęciach piłkarskich, biegowych oraz ogólnorozwojowych, tzw. fit. Byliśmy też na kilku fajnych imprezach sportowych z grupą wspaniałych osób, która również uczęszcza na te zajęcia sportowe. Na pewno, aby coś osiągnąć, to trzeba coś od siebie dać. Ale z pewnością warto.

Gosia

Trener personalny, którego z czystym sumieniem POLECAM. Profesjonalny, punktualny, zawsze przygotowany i świetnie zorganizowany. Dba o swoich podopiecznych, świetnie motywuje. Na treningach nie odpuszcza nikomu i nie ma z nim rzeczy niemożliwych. Najlepszy trener ever!

Magda

Współpracę z trenerem personalnym Czarkiem mogę polecić z czystym sumieniem. Od pierwszego spotkania, gdzie zostałam przepytana i omówiliśmy cele – poczułam się zaopiekowania. I choć, ze względu na moje kłopoty z kolanem, postawione cele zostały określone jako „misja z gatunku niemożliwych” okazało się, że i taką misję da się realizować z sukcesem pod okiem właściwego trenera!

Współpraca z Cezarym Dobrzeleckim to nie tylko treningi na siłowni (nigdy nie przypuszczałam, że będę kiedykolwiek coś dźwigać?), ale też właściwa motywacja do zwiększenia swojej ogólnej aktywności. No i nie mniej ważne – szczegółowe wytyczne odnoście diety i konsekwencja w monitoringu zmian w nawykach żywieniowych. Treningi z Czarkiem to najlepszy prezent, jaki mogłam sama sobie sprawić!

Agnieszka

Cezarego Dobrzeleckiego cenię za profesjonalizm. Jest osobą ambitną, konkretną, bardzo cierpliwą, zawsze przygotowaną do zajęć. Podczas treningów konsekwentnie, krok po kroku dąży do zrealizowania przez podopiecznego wyznaczonych celów. A przy tym stwarza taką atmosferę, iż mimo, że nie zaliczyłabym zajęć do lekkich z niecierpliwością czekam na kolejne. To człowiek i trener personalny z pasją, który zaraża nią innych.

Jakub

Dobry trener personalny to nie tylko osoba, która jest dobrze merytorycznie przygotowana do prowadzonych przez siebie zajęć. To ktoś, kto potrafi zarazić podopiecznego pasją oraz motywacją do przekraczania kolejnych barier. Czarek jest taką osobą. Jego zaletą jest wiarygodność, bo jest konsekwentny w swoich deklaracjach – to samo mówi i to samo robi. Do tego potrafi w przystępny sposób przekazywać wiedzę, a jak wiadomo “Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” Polecam!

Joanna

Po pierwsze do Cezarego zgłosiłam się przede wszystkim w celu korekty wady postawy. Podczas kilku treningów czułam, że jestem pod okiem profesjonalisty. Zostałam nauczona odpowiednich dla mnie ćwiczeń i kontrolowana czy wykonywałam je w domu – po wcześniejszym uzgodnieniu oczywiście. Dodatkowo podobało mi się również jasne określenie moich celów i kontrola tego czy je realizuję. Polecam! Czarek to bardzo dobry trener personalny 🙂

Radosław

Na zajęcia grupowe do Czarka uczęszcza mój syn i jest z nich bardzo zadowolony, szczególnie po ćwiczeniach z obciążeniem. Czarek potrafi zapanować nad nieokiełznaną energią dzieciaków, odpowiednio ją ukierunkować, w przyjazny dla nich sposób poprowadzić i urozmaicić zajęcia sportowe. Stwarza też taką atmosferę na zajęciach, która powoduje, że dzieci nie mogą się doczekać następnych. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę o zdrowym trybie życie, co powinno przynieść wymierne efekty w przyszłości.

KrzyBa

Wybór Train Me Now – Czarka nie był przypadkowy, ale z pewnością dla mnie właściwy. Przez ostatnie 5 miesięcy naszej współpracy udało mi się zmienić z człowieka praktycznie nie uprawiającego sportów w faceta, który dziwnie się czuje jak danego dnia nie miał żadnego treningu. -14 kg, zmiana mentalności i świadomości żywieniowej, zapał do tego co się robi i starty w zawodach. Dzięki fachowej wiedzy, radach zarówno żywieniowych, mentalnych oraz przede wszystkim treningowych Czarka wiem, że zmieniam się prawidłowo i na miarę moich możliwości. W czasie współpracy online ciągle są monitorowane moje wyniki i dieta. Wiem że mogę liczyć na odpowiedź trenera na każde pytanie, ćwiczenia są dobrane do możliwości sprzętowych w domu. Kiedy jest potrzeba możliwe są treningi indywidualne, które doskonalą i korygują błędy, które się popełnia pracując samemu. Polecam fachowca w swojej dziedzinie!

Filip

Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie korzystałem z takich usług jak trening personalny online. Osobiście uważam się za największego farciarza pod słońcem, że trafiłem akurat na Czarka. Wybór nie był łatwy, ale na pewno trafiony w dziesiątkę. Ja po 4 miesiącach współpracy z Czarkiem widzę, że zmiany w mojej sylwetce są skutkiem zmian w moim myśleniu. Cel jest jasny, pozostaje go tylko rozbić na mniejsze cele i konsekwentnie do nich dążyć. Dodam, że jeszcze nigdy w życiu nie uprawiałem tak dużo regularnej aktywności fizycznej (5-6 razy w tyg. po 45min treningu w domu) przez tak długo i nie mam zamiaru tego przerywać. Rola Czarka jest przy tym nieoceniona, a jego wiedza, wsparcie i zaangażowanie zasługują na świetną opinię i rekomendację.

Więcej opinii, referencji i rekomendacji od moich podopiecznych na stronie Opinie o trenerze z Google i Facebooka

Partnerzy i współprace

Train Me Now współpracuje z  firmami, instytucjami edukacyjnymi, jednostkami samorządowymi i innymi partnerami. Zapraszam do współpracy.

Politechnika Gdańska

W 2020 roku poprowadziłem warsztaty pt. „Problemy współczesnego pracownika Administracji”. Warsztaty zostały zorganizowane dla wydziału administracji Politechniki Gdańskiej. Podczas zajęć prezentowałem negatywne skutki siedzącego trybu pracy oraz rozwiązania jakie można wprowadzić aby im zapobiegać.

Miasto Gdańsk

Od marca 2020 we współpracy z głównym portalem miasta Gdańska prowadzę cykl zajęć online „Domowa siłownia”. Na zajęciach prezentuję możliwości aktywności fizycznej i ćwiczeń w domu. Zajęcia są otwarte i darmowe, regularnie oglądane przez kilka tysięcy osób. Transmisje odbywają się na stronie Gdansk.pl. Przykładowy trening na Gdansk.pl

Jaguar Gdańsk

Jestem wieloletnim trenerem piłki nożnej w największej akademii piłkarskiej na Pomorzu. Prowadziłem już kilka grup młodzieżowych, zorganizowałem kilkanaście turniejów czy imprez. Obecnie specjalizuję się w treningach najmłodszych dzieci. Dowiedz się więcej.

Montessori w Gdańsku

Współpracuję z kilkoma placówkami oświatowymi Montessori w Gdańsku. Jestem odpowiedzialny za większość zajęć sportowych w szkołach i przedszkolach oraz prowadzę w ramach zajęć dydaktycznych warsztaty świadomościowe dla młodzieży. Montressori w Gdańsku.

Gdańsk Fitness Magnum

Treningi personalne jak i warsztaty świadomościowe „Akademia TrainMeNow” prowadzę w Gdańsk Fitness Magnum. Siłownia z przyjemnym klimatem i tworzącymi go wspaniałymi ludźmi. Siłownia Fitness Magnum w Gdańsku.

Cutline Factory

Firma Cutline to mój dostawca odzieży. Współpracujemy w zakresie projektowania sportowego sprzętu dla mnie i moich podopiecznych. Zobacz projekty naszych t-shirtów, bluz, kurtek. Kolekcja odzieży sportowej 2021 oraz odzież sportowa na sezon 2020.

Decathlon Kartuska

Nagranie siedmiu filmów z ćwiczeń nazwanych Trening z Decathlon. Na każdym z filmów z drugim trenerem personalnym prezentujemy zestawy ćwiczeń na określone części ciała i grupy mięśni. Filmy zostały nagrane w Decathlon Kartuska w Gdańsku. Zobacz Trening z Decathlon.

Just Join IT

Prowadzenie zajęć sportowych oraz indywidualnych konsultacji dla uczestników Just Join Olympics 2021 — II Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady dla programistów. W evencie w Sopocie wzięło udział kilkaset osób. Więcej o imprezie w Sopocie Just Join Olympics 2021.

Media o mnie

Często o nas pisano i miałem okazję rozmawiać w wielu stacjach telewizyjnych i radiowych. Chcemy promować aktywność fizyczną oraz wiele inicjatyw sportowych dla dzieci i dorosłych. Napisz do nas.

TVP Gdańsk

Występ na żywo w programie śniadaniowym „Dzień dobry tu Gdańsk” Obejrzyj materiał w telewizji.

Telewizja Polsat

Reportaż w telewizji Polsat o grupie sportowych dzieci niepełnosprawnych. Obejrzyj materiał w telewizji.

TVP Teleexpress

Reportaż w Teleexpressie o grupie sportowej dla dzieci niepełnosprawnych. Obejrzyj materiał w Telewizji Polskiej.

Trójmiasto.pl

Artykuł na temat grupy dzieci niepełnosprawnych i ich aktywności fizycznej. Przeczytaj na portalu Trójmiasto.pl  Zakochali się w piłce. Niepełnosprawne dzieci zebrały drużynę

Weszło Junior

Poradnik dla dzieci jak ćwiczyć na kwarantannie. Przeczytaj artykuł na Weszło Junior Zostań w domu i trenuj.

Weszło

Artykuł o zajęciach sportowych dla dzieci niepełnosprawnych. Przeczytaj artykuł na Weszło Junior Piłka nożna dla każdego –  także dla niepełnosprawnych.

Radio Gdańsk

Posłuchaj wywiadu ze mną w Radio Gdańsk S.A. Rozmawialiśmy o tym jak panującą pandemia negatywnie wpływa na aktywność fizyczną i zdrowie dzieci i młodzieży. Po wysłuchaniu tej rozmowy poznacie między innymi  jakie rozwiązania zostały podjęte aby temu zapobiegać. Sport uczy dzieci, jak radzić sobie z porażką. Ma z tym problem wielu nastolatków.

Portal Miasta Gdańsk

Nikogo nie wykluczamy – treningi dla dzieci niepełnosprawnych. Treningi odbywają się na razie raz w tygodniu, od marca – dwa razy w tygodniu. Zapisy wciąż trwają Treningi dla dzieci niepełnosprawnych w Gdańsku.

Trip4Share

Wywiad na Trip4Share. Pozamykane siłownie i baseny oraz praca zdalna odbiły się naszej kondycji. Dzięki temu wywiadowi dowiecie się na przykład  jak wrócić na odpowiednie tory lub też jak zacząć przygodę z aktywnym stylem życia zapytaliśmy. Co najważniejsze, podzieliłem się wieloma ciekawymi radami odnośnie polecanych form ruchu oraz diety. Artykuł Trip4Share Jak wrócić do kondycji sprzed pandemii

Wykształcenie, kursy, szkolenia i certyfikaty

 • Trener Personalny – Europejskie Centrum Sportu
 • Certyfikat Trenera Personalnego – Mauricz Training Center
 • Trener piłki nożnej UEFA C – UEFA
 • Certyfikat Trenera piłki nożnej UEFA B – UEFA
 • Metodyka Treningu poziom I – Mauricz Training Center
 • Metodyka Treningu poziom II – certyfikat Mauricz Training Center
 • Instruktor Kettlebell – Polskie Stowarzyszenie Ketllebell i Fitness
 • Podstawy żywienia i suplementacji – Mauricz Training Center
 • Zdrowy Kręgosłup moduł główny – Profi Fitness School
 • Warsztaty Z rolowania – Blackroll
 • Zdrowy kręgosłup odcinek lędźwiowy – Profi Fitness School
 • Athletic Performance Profiling – Oleksy Szkolenia
 • Zdrowy kręgosłup odcinek szyjny i piersiowy – Profi Fitness School
 • Trening dzieci w wieku 4-8 lat – Piłka Nożna dla dzieci
 • Udział w konferencji PEI 2018
 • Biodro „Staw Życia” – Biernat
 • Trener Przygotowania Motorycznego – Mauricz Training Center

Zespół TMN

Poznaj zespół profesjonalistów Train Me Now

gdański trener bartek z Gdańska

Trener Bartek

Trener

Bartek jest naszym trenerem w Gdańsku. Bartek swoją drogę jako trener personalny rozpoczął już ponad 6 lat temu, a wiedzę niezbędną do prowadzenia treningów zdobył między innymi na studiach, które ukończył na gdańskim AWFiS.

trener dla dzieci w Gdańsku

Trener Olek

Trener

Największymi sukcesami Olka są Rekord Guinnessa w kategorii 60 min. Burpees Chest To Ground z 2020 r. ( 885 powt.) oraz miejsce w top 6% na świecie w zawodach Crossfit Games Open 2022 w dywizji scaled (półprofesjonalnej).

fizjoterapeuta z dojazdem do domu gdańsk

Trener Marcin

Trener

Marcin Niemyjski to fizjoterapeuta z pasją do sportu. Marcin pomaga nie tylko sportowcom, ale również osobom z różnymi problemami ruchowymi.