trener personalny treningi indywidualne z trenerem osobistym TRAINMENOW

Trener Cezary Dobrzelecki

 

Witajcie, nazywam się Cezary Dobrzelecki i mieszkam w Gdańsku. Mój zawód to trener personalny i trener piłki nożnej. Przeczytajcie rekomendacje moich podopiecznych i opinie o mojej pracy. Poniżej prezentuję również moje doświadczenie oraz odbyte kursy i szkolenia. Zobacz na skróty

 

Trener personalny

 

Jestem trenerem personalnym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Od ponad 5 lat pomagam ludziom realizować swoje sportowe oraz sylwetkowe cele. Przez ten czas przeprowadziłem ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Pomogłem zrzucić setki kilogramów zbędnego balastu oraz poczuć się lepiej wielu osobom. Prowadzę indywidualne treningi w siłowni Gdańsk Fitness Magnum w Jasieniu oraz konsultacje i treningi online. Praca trenera personalnego daje mi wiele satysfakcji i cieszy mnie gdy moi podopieczni osiągają wyznaczone cele. Dowiedz się więcej na Treningi Personalne w Gdańsku i Treningi Personalne Online.

Umów się na bezpłatną konsultację online.

 

Trener piłki nożnej

 

Jestem trenerem piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk, gdzie trenuję drużynę U-8. W 2015 roku założyłem szkółkę piłkarską dla przedszkolaków Jaguar Kids, w ramach której realizuje zajęcia oraz eventy dla najmłodszych. Jako pierwsi w północnej Polsce otworzyliśmy zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych. Zajmuję się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jestem także autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

W swojej pracy staram się przenosić to co najlepsze ze świata dzieci do świata dorosłych i odwrotnie. Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez specjalistyczne kursy oraz literaturę. Moimi głównymi celami w treningu z osobami dorosłymi jest indywidualne podejście do każdego przypadku oraz utrzymanie podopiecznego w stanie ciągłej motywacji.

 

Sportowa społeczność Jaguar Fit Gdańsk

 

Cały czas buduję sportową społeczność w Trójmieście, złożoną głównie z rodzin, w której dzieci motywują rodziców i na odwrót. Zapraszam na treningi grupowe i wydarzenia sportowe naszej grupy Jaguar Fit w Gdańsku . Dołącz do naszych sportowych wyzwań i grupowych ćwiczeń. Zobacz jak się bawimy i ćwiczymy podczas treningów i wyzwań.

Jeżeli masz cel, chcesz coś zmienić, utrzymać to na stałe i jeszcze w dodatku pozytywnie zarazić swoje otoczenie – dołącz do mnie.

Wasze opinie i rekomendacje

Marta

Szczerze polecam treningi w Jaguarze! Bardzo dobra współpraca z trenerami, dzieci poprzez zabawę uczą się techniki gry. Zawsze jest uśmiech, radość i zmęczenie ?. W szczególności polecam trenera Cezarego Dobrzeleckiego! Świetne podejście do dzieci! Potrafi bardzo dobrze zorganizować czas dzieciom, zabawy są urozmaicone, potrafi zaciekawić dzieci jak również nie da sobie wejść na głowę i trzyma dyscyplinę.
Dużym plusem jest organizowanie co jakiś czas wspólnych wyjść np. do JumpCity, organizowanie festynów, zawodów z nagrodami i półkolonii w wakacje. Reasumując, syn jest bardzo zadowolony z treningów co jest najważniejsze, my jesteśmy zadowoleni ze współpracy z trenerami co jest równie ważne, więc jak najbardziej polecamy treningi w Jaguar Gdańsk!!!

Artur

Polecam Czarka, bo warto!!! Od kilku miesięcy nasza rodzina uczestniczy w różnego typu zajęciach organizowanych przez trenera Czarka, a to w zajęciach piłkarskich, biegowych oraz ogólnorozwojowych, tzw. fit. Byliśmy też na kilku fajnych imprezach sportowych z grupą wspaniałych osób, która również uczęszcza na te zajęcia. Na pewno, aby coś osiągnąć, to trzeba coś od siebie dać. Ale z pewnością warto?.

Gosia

Trener personalny, którego z czystym sumieniem POLECAM. Profesjonalny, punktualny, zawsze przygotowany i świetnie zorganizowany. Dba o swoich podopiecznych, świetnie motywuje, na treningach nie odpuszcza nikomu i nie ma z nim rzeczy niemożliwych. Najlepszy trener ever!

Magda

Współpracę z trenerem personalnym Czarkiem mogę polecić z czystym sumieniem. Od pierwszego spotkania, gdzie zostałam przepytana i omówiliśmy cele – poczułam się zaopiekowania. I choć, ze względu na moje kłopoty z kolanem, postawione cele zostały określone jako „misja z gatunku niemożliwych” okazało się, że i taką misję da się realizować z sukcesem pod okiem właściwego trenera!
Współpraca z Cezarym Dobrzeleckim to nie tylko treningi na siłowni (nigdy nie przypuszczałam, że będę kiedykolwiek coś dźwigać ? ) ale też właściwa motywacja do zwiększenia swojej ogólnej aktywności. No i nie mniej ważne – szczegółowe wytyczne odnoście diety i konsekwencja w monitoringu zmian w nawykach żywieniowych. Treningi z Czarkiem to najlepszy prezent, jaki mogłam sama sobie sprawić!

Agnieszka

Cezarego Dobrzeleckiego cenię za profesjonalizm. Jest osobą ambitną, konkretną, bardzo cierpliwą, zawsze przygotowaną do zajęć. Podczas treningów konsekwentnie, krok po kroku dąży do zrealizowania przez podopiecznego wyznaczonych celów. A przy tym stwarza taką atmosferę, iż mimo, że nie zaliczyłabym zajęć do lekkich z niecierpliwością czekam na kolejne. To człowiek i trener personalny z pasją, który zaraża nią innych.

Jakub

Dobry trener to nie tylko osoba, która jest dobrze merytorycznie przygotowana do prowadzonych przez siebie zajęć. To ktoś, kto potrafi zarazić podopiecznego pasją oraz motywacją do przekraczania kolejnych barier. Czarek jest taką osobą. Jego zaletą jest wiarygodność, bo jest konsekwentny w swoich deklaracjach – to samo mówi i to samo robi. Do tego potrafi w przystępny sposób przekazywać wiedzę, a jak wiadomo „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” Polecam!

Joanna

Do Cezarego zgłosiłam się przede wszystkim w celu korekty wady postawy. Podczas kilku treningów czułam, że jestem pod okiem profesjonalisty. Zostałam nauczona odpowiednich dla mnie ćwiczeń i kontrolowana czy wykonywałam je w domu – po wcześniejszym uzgodnieniu oczywiście. Podobało mi się również jasne określenie moich celów i kontrola tego czy je realizuję. Polecam! Czarek to bardzo dobry trener personalny 🙂

Partnerzy i współprace

Politechnika Gdańska

 

W 2020 roku poprowadziłem warsztaty pt. „Problemy współczesnego pracownika Administracji”. Warsztaty zostały zorganizowane dla wydziału administracji Politechniki Gdańskiej. Prezentowałem na nich negatywne skutki siedzącego trybu pracy oraz rozwiązania jakie można wprowadzić aby im zapobiegać.

Miasto Gdańsk

 

Od marca 2020 we współpracyz głównym portalem miasta Gdańska prowadzę cykl zajęć online „Domowa siłownia”. Na zajęciach prezentuję możliwości aktywności fizycznej i ćwiczeń w domu. Zajęcia są otwarte i darmowe, regularnie oglądane przez kilka tysięcy osób. Transmisje odbywaja się na stronie Gdansk.pl. Przykładowy trening na Gdansk.pl

Jaguar Gdańsk

 

Jestem wieloletnim trenerem piłki nożnej w największej akademii piłkarskiej na Pomorzu. Prowadziłem już kilka grup młodzieżowych, zorganizowałem kilkanaście turniejów czy imprez. Obecnie specjalizuję się w treningach najmłodszych dzieci. Dowiedz się więcej.

Montessori w Gdańsku

 

Współpracuję z kilkoma placówkami oświatowymi Montessori w Gdańsku. Jestem odpowiedzialny za większość zajęć sportowych w szkołach i przedszkolach oraz prowadzę w ramach zajęc dydaktycznych warsztaty świadomościowe dla młodzieży. Montressori w Gdańsku.

Gdańsk Fitness Magnum

 

Treningi personalne jak i warsztaty świadomościowe „Akademia TrainMeNow” prowadzę w Gdańsk Fitness Magnum. Siłownia z przyjemnym klimatem i tworzącymi go wspaniałymi ludźmi. Siłownia Fitness Magnum w Gdańsku.

Cutline Factory

 

Firma Cutline to mój dostawca odzieży. Współpracujemy w zakresie projektowania sportowego sprzętu dla mnie i moich podopiecznych. Zobacz projekty naszych t-shirtów, bluz, kurtek. Kolekcja odzieży sportowej 2019 oraz odzież sportowa na sezon 2020.

Media o mnie

TVP Gdańsk

 

Występ na żywo w programie śniadaniowym „Dzień dobry tu Gdańsk” Obejrzyj materiał w telewizji.

Telewizja Polsat

 

Reportaż w telewizji Polsat o grupie sportowych dzieci niepełnosprawnych. Zobacz materiał w telewizji.

TVP Teleexpress

 

Reportaż w Teleexpressie o grupie sportowej dla dzieci niepełnosprawnych. Obejrzyj materiał w Telewizji Polskiej.

Trójmiasto.pl

 

Artykuł na temat grupy dzieci niepełnosprawnych i ich aktywności fizycznej. Przeczytaj na portalu Trójmiasto.pl  Zakochali się w piłce. Niepełnosprawne dzieci zebrały drużynę

Weszło Junior

 

Poradnik dla dzieci jak ćwiczyć na kwarantannie. Przeczytaj artykuł na Weszło Junior Zostań w domu i trenuj.

Weszło

 

Artykuł o zajęciach sportowych dla dzieci niepełnosprawnych. Przeczytaj artykuł na Weszło Junior Piłka nożna dla każdego. Jaguar także dla niepełnosprawnych.

Radio Gdańsk

 

Posłuchaj wywiadu ze mną w Radio Gdańsk S.A. Rozmawialiśmy o tym jak panującą pandemia negatywnie wpływa na aktywność fizyczną i zdrowie dzieci i młodzieży oraz o rozwiązaniach jakie podjąłem, aby temu zapobiegać. Sport uczy dzieci, jak radzić sobie z porażką. Ma z tym problem wielu nastolatków.

Portal Miasta Gdańsk

 

Nikogo nie wykluczamy – treningi dla dzieci niepełnosprawnych. Treningi odbywają się na razie raz w tygodniu, od marca – dwa razy w tygodniu. Zapisy wciąż trwają Treningi dla dzieci niepełnosprawnych w Gdańsku.

Wykształcenie, kursy, szkolenia i certyfikaty

 • Trener Personalny – Europejskie Centrum Sportu
 • Trener Personalny – Mauricz Training Center
 • Trener piłki nożnej UEFA C – UEFA
 • Trener piłki nożnej UEFA B – UEFA
 • Metodyka Treningu poziom I – Mauricz Training Center
 • Metodyka Treningu poziom II – Mauricz Training Center
 • Instruktor Kettlebell – Polskie Stowarzyszenie Ketllebell i Fitness
 • Podstawy żywienia i suplementacji – Mauricz Training Center
 • Zdrowy Kręgosłup moduł główny – Profi Fitness School
 • Zdrowy kręgosłup odcinek szyjny i piersiowy – Profi Fitness School
 • Zdrowy kręgosłup odcinek lędźwiowy – Profi Fitness School
 • Warsztaty Z rolowania – Blackroll
 • Athletic Performance Profiling – Oleksy Szkolenia
 • Trening dzieci w wieku 4-8 lat – Piłka Nożna dla dzieci
 • Udział w konferencji PEI 2018
 • Biodro „Staw Życia” – Biernat
 • Trener Przygotowania Motorycznego – Mauricz Training Center