trener Olek z Gdańska

Trener Olek

Aleksander Piątkowski czyli Olek jest sportowcem i trenerem TMN.

Od najmłodszych lat grał w piłkę nożną. Podczas swojej przygody na boisku miał okazję rozegrać trzy mecze dla Reprezentacji Polski do lat 19 oraz grać w angielskiej drużynie Reading U-21. To właśnie podczas pobytu w Anglii podczas treningów motorycznych bardziej poznał czym jest Crossfit i zaczął startować w zawodach.

Doświadczenie

Największymi sukcesami Olka są Rekord Guinnessa w kategorii 60 min. Burpees Chest To Ground z 2020 r. ( 885 powt.) oraz miejsce w top 6% na świecie w zawodach Crossfit Games Open 2022 w dywizji scaled (półprofesjonalnej).

Jako trener posiada licencję trenera personalnego, instruktora siłowni oraz trenera cross. Wszystkie licencje zostały zdobyte przez Olka w Akademii Szkolenia Trenerów. Posiada również licencje do prowadzenia treningów wydolnościowych przy użyciu maski treningowej.

W swojej przygodzie trenerskiej Olek pracował w Boxie Crossfitowym oraz dwóch siłowniach.

najlepszy trener dla dzieci w Gdańsku

Wasze opinie i rekomendacje

Przeczytaj opinie o Bartku poniżej. Wszystkie opinie o naszych trenerach na portalu Trojmiasto.pl i w Google.

Wykształcenie, kursy, szkolenia i certyfikaty

  • Trener Cross Level 1
  • Trener Cross Level 2
  • Licencja na prowadzenie treningów wydolnościowych  przy użyciu maski treningowej
  • Trener personalny Level 1, 2, 3
  • Podstawy dietetyki i suplementacji
  • Instruktor Siłowni Level 1, 2.

Zespół TMN

Poznaj zespół profesjonalistów Train Me Now

trener personalny w Gdańsku Jasieniu

Cezary Dobrzelecki

Trener

Założyciel TrainMe Now oraz Fundacji Sport Relacja Edukacja. Jako trener personalny pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych, pomógł zrzucić setki kilogramów. Powtarza podczas treningów – Cel jest jasny!

gdański trener bartek z Gdańska

Bartek

Trener

Bartek jest naszym trenerem w Gdańsku. Bartek swoją drogę jako trener personalny rozpoczął już ponad 6 lat temu, a wiedzę niezbędną do prowadzenia treningów zdobył między innymi na studiach, które ukończył na gdańskim AWFiS.

fizjoterapeuta z dojazdem do domu gdańsk

Trener Marcin

Trener

Marcin Niemyjski to fizjoterapeuta z pasją do sportu. Marcin pomaga nie tylko sportowcom, ale również osobom z różnymi problemami ruchowymi.