Akademia Piłkarska Dynamit Ełk Rafał Sosnowski

1 lat i 228 dni temu

Trener Pyta #7 Rafał Sosnowski Czego możemy się nauczyć od dzieci z niepełnosprawnościami?

Ostatnio obiecaliśmy szybki powrót, więc już po kilku dniach możemy Was zaprosić na kolejne spotkanie z serii Trener Pyta! W odcinku #7 rozmawialiśmy o tym czego możemy się nauczyć od dzieci z niepełnosprawnościami.

Swoim doświadczeniem w tym temacie podzielił się z nami Rafał Sosnowski z Akademii Piłkarskiej Dynamit w Ełku. Poznaliśmy się na turniejach, w których bierzemy udział wraz z Drużyną Marzeń działającą w ramach Jaguar Kids. Nasze drużyny piłkarskie dzieci z niepełnosprawnościami rywalizują sportowo, ale jest to zdrowa i pozytywna rywalizacja. My trenerzy też dzielimy się naszymi doświadczeniami jak lepiej prowadzić drużyny, jak dawać więcej radości małym piłkarzom i ich rodzinom.

Sposób w jaki Rafał Sosnowski prowadzi od kilku miesięcy akademię piłkarską w Ełku nieustannie motywuje nas do rozwoju naszej drużyny w Gdańsku. Warto posłuchać, co miał nam do powiedzenia Rafał. Zachęcamy też do obserwowania działań akademii piłkarskiej w Ełku.

Trener Pyta – nowe odcinki rozmów

W drugim sezonie cyklu Trener Pyta obejrzycie wywiady na żywo na Facebooku. Wywiady publikujemy też na Youtube. Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się swoją historią, pracą i motywacją. Subskrybujcie mój kanał na Youtube.

Napiszcie co sądzicie o tym jak udział w akademiach piłkarskich wpływa na wasze dzieci, co robimy dobrze a co moglibyśmy polepszyć i usprawnić w naszych klubach i akademiach. Dajcie znać jakie rozmowy, osoby chcielibyście obejrzeć w następnych wywiadach. Polecam również inne filmy z drugiego sezonu:

faq trener personalny jak schudnąć