Trenerrr Sportowy Roku Dziennik Bałtycki Cezary Dobrzelecki

1 lat i 92 dni temu

Trener Sportowy Roku 2022 w Gdańsku w plebiscycie Dziennik Bałtycki

Co za niesamowity wieczór. Dziś w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront odebrałem nagrodę Trenera Sportowego Roku 2022 w Gdańsku w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego. Plebiscyt, czyli odpowiednia ilość osób uważa, że robię to dobrze – na tyle żeby poświęcić swoją uwagę i oddać głos. Dla mnie to chwila na docenienie tego co mam dookoła siebie i jednocześnie kop motywacyjny aby jeszcze bardziej swoją postawą pozytywnie wpływać na ludzi.

cezary dobrzelecki trener sportowy roku w plebiscycie dziennika bałtyckiego w Gdańsku

Dziękuję za Wasze głosy!

Cezary Dobrzelecki Trener Roku Plebiscyt Dziennika Bałtyckiego

Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego

Ranking sportowców Plebiscytu Sportowego Dziennika Bałtyckiego to najstarsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla sportowców w województwie pomorskim. W 70. edycji tegorocznej akcji najpopularniejszych sportowców – osobno w Gdańsku i Sopocie, Gdyni oraz każdym powiecie, kibice – czytelnicy Dziennika Bałtyckiego i internauci – dokonują wyboru. Kandydatów do nagród nominują dziennikarze z działu sportowego redakcji oraz kluby sportowe.

Trenerrr Sportowy Roku Dziennik Bałtycki Cezary Dobrzelecki

W trakcie ceremonii w Gdyni nagrody zostały wręczone zwycięzcom w kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Pomorza 2022 – Kobieta i Mężczyzna, Najpopularniejszy Trener Pomorza, Najpopularniejsza Drużyna oraz Sportowy Talent Roku.

Uroczystość związana z uhonorowaniem aktywnych sportowców z Pomorza to nie tylko okazja do celebracji ich osiągnięć, ale także doskonała sposobność do integracji środowiska sportowego, złożonego z osób specjalizujących się w różnorodnych dyscyplinach. Dla młodych zawodników jest to wyjątkowe wydarzenie, które zbliża ich do profesjonalistów, którzy poświęcili wiele lat na osiągnięcie szczytu sportowej kariery. Uśmiechy na twarzach zaproszonych gości pozwalają zrozumieć, że tego typu plebiscyty mają niezwykłą moc w budowaniu pewności siebie oraz pomagają wyznaczać jeszcze ambitniejsze cele sportowe.