Wizja szkółki

Wizja szkółki

O naszej szkółce

Jesteśmy szkółką piłkarską zrzeszającą dzieci od 2 do 10 roku życia. Naszym celem jest w sposób naturalny zainspirować najmłodszych do uprawiania sportu. Uczymy dzieci zdrowego współzawodnictwa, oswajamy z autorytetem zewnętrznym oraz podnosimy zdolności motoryczne i piłkarskie dzieci. Dążymy do zbudowania trójstronnej relacji dziecko-rodzic-trener.

Powstaliśmy z pasji do pracy u podstaw. Głęboko wierzymy, iż nawyki nabyte na tym etapie rozwoju dziecka, pozostaną z nimi na długie lata. Z tego powodu nasze podejście do pracy z młodym człowiekiem jest kompleksowe.

Posiadamy 3 etapy szkolenia w TMN Kids:

Toddlers

zajęcia dla dzieci 2-4 lat z czynnym udziałem rodzica. Pierwsze kroki dziecka w sporcie.

Kids

dzieci 3-6 lat. Pierwsze samodzielne zajęcia gdzie dziecko poznaje osobę trenera i mierzy się z pierwszymi wyzwaniami.

Kids Pro

dzieci 7-10. Treningi piłkarskie dla dzieci wczesnoszkolnych. Treningi, gdzie wprowadzamy elementy współdziałania oraz elementy specjalistyczne piłki nożnej.

Co nas wyróżnia?

Wszystkie zajęcia są dopasowane do wieku uczestników i są kompromisem pomiędzy zabawą a dyscypliną i nauką. Nasza kadra stale ulepsza plan treningów, aby podnosić poziom zajęć przy jednoczesnym zadowoleniu dzieci.

Współczesność stawia przed nami i dziećmi konkretne wyzwania, na które odpowiadamy działaniem. Podczas zajęć uświadamiamy dzieci oraz rodziców w temacie odpowiedniego odżywiania, inspirujemy do przedkładania sportu ponad elektronikę oraz promujemy czas spędzany całą rodziną.

Wyróżnia nas partnerskie podejście do dziecka, przy jednoczesnym zachowaniu swoich zasad, stawianiu granic oraz patrzenia na wzajemne potrzeby. Stawiamy mocno też na pracę z rodzicem, tak aby każda strona wyciągała korzyści z wzajemnej relacji. Posiadamy autorski program zajęć, tak aby zaciekawić i jednocześnie uzupełnić edukację przedszkolną i wczesnoszkolną dzieci.

Nasze obszary działania to

Sport – podnosimy zdolności motoryczne dzieci nauczając ich kontroli nad własnym ciałem, a następnie piłką.

Relacja – naszym celem jest pielęgnować trójstronną relacje dziecko-rodzic-trener z korzyścią dla każdej ze stron.

Edukacja – podczas zajęć z pomocą naszej mapy nauczamy dzieci geografii, przyrody czy odpowiednich nawyków żywieniowych.

Nasze dodatkowe atuty:

Mapa – nasz autorski projekt. Każdy nasz podopieczny otrzymuje mapę świata. Rok zajęć jest podróżą dookoła świata, podczas której poznajemy geografię oraz przyrodę danego rejonu.

Zajęcia dla rodziców – podczas zajęć w niektórych grupach prowadzone są zajęcia rekreacyjne dla rodziców przez trenera personalnego TMN.

Miniturnieje – comiesięczna impreza sportowa na naszym obiekcie. Zapraszamy naszych wszystkich podopiecznych wraz z rodzicami.

Boisko – posiadamy swój własny obiekt, na którym organizujemy treningi, turnieje czy sportowe urodziny.

Siła relacji – głęboko wierzymy w siłę relacji i komunikacji. Wszyscy w naszej kadrze są po kursie NVC (porozumienie bez przemocy) oraz innych szkoleniach dotyczących kompetencji miękkich.

Dołącz do TMN Kids