praca w Gdańsku fundacja

1 lat i 338 dni temu

Praca w Gdańsku. Rusza rekrutacja

Praca Gdańsk na stanowiska Trener personalny, dietetyk, instruktor zajęć, trener piłki nożnej zajęcia sportowe dla dzieci.  Rozpoczynają się rekrutacje do moich inicjatyw – Train Me Now, Fundacji Sport Relaks Edukacja oraz Jaguar Kids. Zanim pojawią się konkretne ogłoszenia, publikuję pierwsze informacje. Poszukuję profesjonalnych,  samodzielnie myślących, zaangażowanych ludzi, którzy mają chęci i roznosi ich energia. Do pracy w Gdańsku potrzebujemy:

Train me now

Trener personalny/ dietetyk

trener personalny gdańsk praca

Trener personalny Gdańsk praca dla Ciebie. Przyślij swoją aplikację

Jaguar Kids

Trenerzy / instruktorzy zajęć (piłka nożna, sztuki walki, taniec, inne)

Fundacja Sport Relaks Edukacja

Trener piłki nożnej / instruktor sportu

Terapeuta / psycholog dziecięcy 

Wszelkie zgłoszenia proszę kierować na c.dobrzelecki@trainmenow.pl. Mile widziane udostępnienia. Zapraszam na pokład.

trener personalny praca w Gdańsku

Praca w Gdańsku dla trenerów personalnych, terapeutów, instruktorów sportowych, dietetyków i trenerów piłki nożnej

 

Ogłoszenia o pracę opublikowane 1 czerwca 2022.

Szczegóły dotyczące rekrutacji Jaguar Kids w Gdańsku

W Jaguar Kids poszukujemy nowych trenerów, psychologa, fizjoterapeutów, nauczycieli WF. Praca z najmłodszymi dzieciakami oraz z dziećmi z niepełnosprawnościami. W czerwcowej poszukujemy osób do pracy w Gdańsku:

  1. Trener piłki nożnej dzieci w grupach przedszkolnych
  2. Trener zajęć tanecznych dzieci w grupach przedszkolnych
  3. Trener piłki nożnej do grupy dzieci z niepełnosprawnościami
  4. Psycholog
  5. Fizjoterapeuta
  6. Terapeuta zajęciowy

Opisy stanowisk pracy

Trener piłki nożnej dzieci, trener zajęć tanecznych dzieci 

Praca na część etatu; możliwość połączenia pracy w Jaguar Kids i etatu w szkole jako nauczyciel WF. Dla stanowisk trener piłki nożnej dzieci w grupach przedszkolnych oraz trener zajęć tanecznych dzieci w grupach przedszkolnych mamy podobne oczekiwania, zadania i ofertę pracy.

Wymagania wobec kandydatów do pracy

Obowiązki 

Naszym pracownikom możemy zaoferować

ćwiczenia dla piłkarzy po treningu piłkarskim w klubie

Praca dla trenera piłki nożnej dzieci w Gdańsku

Trener piłki nożnej w Gdańsku do grupy dzieci z niepełnosprawnościami

Drużyna Marzeń Jaguar Kids to pierwsze na Pomorzu zajęcia piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Grupa istnieje od 2018 roku i obecnie liczy 25 osób. Poza treningami jeździmy na turnieje oraz bierzemy udział w różnych inicjatywach, które powstają dla naszych podopiecznych. Grupa istnieje pod skrzydłami fundacji sportowej, Sport Relacja Edukacja. Zobacz relację z naszego wydarzenia Turniej Marzeń dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Wymagania stawiane pracownikowi

Zadania pracownika

Oferujemy pracownikowi

Praca w wymiarze 2 zajęcia w tygodniu + dodatkowe wyjazdy i eventy (średnio 1x w miesiącu). Można to połączyć z pracą w pozostałych grupach Jaguar Kids.

Psycholog, Fizjoterapeuta, Terapeuta zajęciowy w Gdańsku

Stanowiska pracy psycholog, fizjoterapeuta i terapeuta zajęciowy jako praca dodatkowa. Poszukujemy do pracy psychologa oraz fizjoterapeuty, którzy będą brali udział w projektach realizowanych przez akademię.

Wymagania wobec kandydatów na te stanowiska

Obowiązki pracownika

Oferujemy naszym pracownikom

Dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji

Istnieje możliwość aplikacji na jedno bądź kilka stanowisk. W zgłoszeniu proszę  załączyć CV, przedstawienie swojej osoby w kilku zdaniach oraz napisania dlaczego szukamy właśnie Ciebie. Rekrutacja jest podzielona na kilka etapów zależnie od ilości zgłoszeń. Wszelkie zgłoszenia należy wysyłać na adres podany w Kontakt . W temacie koniecznie proszę napisać (zależnie od kandydatury):

 Szkółka sportowa Jaguar Kids

Dodatkowe informacje o Jaguar Kids to szkółka sportowa dla przedszkolaków, dzieci z klas 1-3 oraz dzieci z niepełnosprawnościami. Od 7 lat prowadzimy zajęcia sportowe w Gdańsku i okolicach, obecnie w 10 lokalizacjach zrzeszając ponad 280 dzieci. Naszą główną misją jest łączyć sport, zabawę i naukę. Jako pierwsi na Pomorzu otworzyliśmy również grupę sportową dla dzieci z niepełnosprawnościami. W związku z powstawaniem nowych grup i inicjatyw poszukujemy świeżej krwi do zespołu na wyżej wymienione stanowiska.

Dla dzieci oprócz standardowych zajęć organizujemy festyny, turnieje oraz różne wydarzenia, które mają na celu zintegrować przez sport dzieci oraz całe rodziny. Mamy w planach stworzyć także nowe inicjatywy, zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

Nasz zespół liczy obecnie 8 osób. Cechuje nas chęć ciągłego rozwoju, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz przede wszystkim moc budowania autorytetu wśród dzieci oraz panowanie nad grupą i przekazywanie wiedzy. Jeżeli jesteś pozytywną osobą, która lubi pracę z dziećmi, nie boi się nowych wyzwań oraz chce się rozwijać – mamy miejsce dla Ciebie!