Ćwiczenia fizyczneDarmowe treningi online

Trening online #8: Eksplozywne pompki

Witajcie ponownie w cyklu treningów „Domowa Siłownia” TrainMeNow, Dziś podczas treningu online poćwiczymy kilka alternatywnych wersji klasycznych pompek czyli pompki eksplozywne i pompki dynamiczne. Obejrzyj poprzedni trening Pompki Klasyczne. Jeśli masz już opanowane do perfekcji klasyczne pompki lub szukasz nowych ćwiczeń ten odcinek jest dla Ciebie. Jakie pompki eksplozywne będziemy ćwiczyć?

  • pompka z oderwaniem dłoni
  • pompki z klaśnięciem
  • pompka Supermana

Cel jest jasny! Jedziemy!

Ciekawy jestem jak Wam dziś pójdzie trening. Przeczytajcie jak wykonać prawidłowo pompki eksplozywne i dynamiczne i do dzieła!

Pompki z oderwaniem dłoni

Zaczynamy od pozycji podporu, bark, łokieć i nadgarstek w jednej linii. Ciało jest wyprostowane. Robimy pomkpę i schodzimy ciałem w dół i podnosząc się odrywamy dłonie lekko od ziemi. Odpychamy się mocno od podłogi i zatrzymujemy na prostych łokciach.

Ważne. Polecam przed robieniem pompek z oderwaniem dłoni koniecznie dobrze rozgrzać nadgarstki.

Pompka z klaśnięciem

To trudniejszy wariant poprzedniej wersji pompek. Pompka z klaśnięciem pozwala w ćwiczeniu zaangażować nasz tułów, nasze mięśnie nóg, generalnie całe ciało. Zaczynamy od pozycji pompki, opuszczamy ciało, podnosząc się wykonujemy klaśniecie w obydwie dłonie i lądujemy na prostych rękach. Jeżeli jesteśmy w stanie zrobić dziesięć pompek z klaśnięciem z przerwą możecie potem spróbować zrobić je na jedno tempo.

Pompki Supermana

Jeśli opanowaliście poprzednie wersje pompek możecie teraz spróbować zrobić najtrudniejszą pompkę. Pompka Supermana to pompki podczas których w trakcie ruchu odrywa się ręce i wysuwa się do przodu tak jak robił to Superman w czasie lotu w powietrzu. Na początek spróbuj wykonać pięć pompek Supermana. Ostatnia forma ćwiczenia jest bardzo mocno zaawansowana, ale od czegoś każdy zaczynał. Powodzenia!

pompki eksplozywne trening pompka supermana
Trening online #8: Pompki Eksplozywne dla zaawansowanych

Trening online prowadzi trener osobisty

Cykl treningów online Domowa Siłownia z trenerem osobistym Cezarym Dobrzeleckim powstał w ramach akcji Zostań w Domu. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, trenujemy podstawowe oraz najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu używając sprzętu, który każdy z posiada. Dzięki regularnym ćwiczeniom w domu osiągniecie szybkie efekty.

Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu oraz subskrybujcie mój kanał trenera na Youtube. Ćwiczenia Domowej Siłowni można było też oglądać podczas transmisji na żywo na stronie gdansk.pl

Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW. Kliknij w link Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.

Indywidualne treningi przez internet

Wolisz bardziej indywidualne treningi z moimi radami i ćwiczeniami tylko dla Ciebie? Będę monitorować twoje postępy i motywować Cię do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Przygotowałem specjalny program Trener Personalny Online obejmujący specjalną dietę oraz dedykowany program treningowy.

Dowiedz się więcej o moich treningach i umów się ze mną na konsultację a wspólnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania w obszarze diety i programy treningowego. Cel jest jasny!

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:

Przeczytaj na blogu

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Trening Online #7: Pozycja Niedźwiadek i ćwiczenie Bear Walk
Trening Online #9: Ćwiczenia na biodra

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu