cezary dobrzelecki imprezy sportowe

2 lat i 50 dni temu

Wydarzenia sportowe dla dzieci i młodzieży w Gdańsku wiosna 2022

Wiosna jest bardzo intensywnym czasem dla mnie. Wydarzenia sportowe dla dzieci i młodzieży – ich organizacja i prowadzenie to moje główne zajęcie w tym czasie.

Sportowa wiosna w Gdańsku

Pogoda w tym roku sprzyja wielu sportowym aktywnościom na świeżym powietrzu. Kwiecień, maj oraz czerwiec przed rozpoczęciem wakacji to czas wielu eventów sportowych w Trójmieście. Dzieci i młodzież mają szeroki wybór zdrowej rywalizacji sportowej.  Wiele sportowych imprez jest organizowanych przeze mnie i zespół (zobacz piłkarski Turniej Marzeń w Gdańsku), do wielu jestem zapraszany jako prowadzący wiele aktywności fizycznych dla najmłodszych i tych większych uczestników.

Uwielbiam ten czas gdy mogę się dzielić z uczestnikami moją wiedzą, doświadczeniem i energią. Razem możemy wiele zrobić, zmienić nawyki żywieniowe dzieci, poprawić kondycję fizyczną młodzieży, ruszyć do działania dorosłych.

Szkoda tylko, że doba nie ma więcej niż 24 godziny. Ale nie narzekam, śpię trochę mniej i cieszę się z kolejnych imprez, wydarzeń i turniejów. Radość dzieci i ich rodziców to dla mnie ogromna satysfakcja i radość.

XV Rodzinny Bieg Gdańszczan

Tym razem miałem okazję wystawić się na XV Rodzinnym Biegu Gdańszczan – 28 maja 2022 r.  Jako trener miałem wielką satysfakcje i radość podczas poprowadzenia rozgrzewki dla uczestników imprezy we wszystkich kategoriach. W tym roku bieg został zorganizowany na na terenie Parku im. Ronalda Reagana.

Gdańsk wydarzenia sportowe dla dzieci i młodzieży organizator

XV Rodzinny Bieg Gdańszczan na terenie Parku im. Ronalda Reagana

Na miejscu Rodzinnego Biegu Gdańszczan było również żółto-czarne stoisko Train Me Now gdzie udzielałem konsultacji. Z moimi pomocnikami robiliśmy pomiary, analizy składu ciała  i przede wszystkim nakręcaliśmy pozytywną atmosferę imprezy. Każdy kto nas odwiedził wyszedł z firmowym gadżetem Train Me Now. Dzięki za zaproszenie Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego.  Do zobaczenia za rok!

organizator wydarzeń sportowych dla dzieci i młodzieży

Zapraszam do współpracy – organizacja i prowadzenie imprez sportowych.

Miniturniej Jaguar Kids – Piłka i Tańce

Jesteśmy po kolejnym Miniturniej Jaguar Kids – Piłka i Tańce który to odbył się w na obiekcie Jaguar Gdańsk. Podczas naszych turniejów dzieci mają okazję poznać i zmierzyć się z nowymi kolegami, sprawdzić się na dużym boisku a także wystąpić w roli sędziów czy kibiców. Rodzice z kolei mają okazję obserwować efekty naszej pracy i swoje pociechy w akcji a także zintegrować się ze sobą i zagrać meczu tatusiów.

Wydarzenia sportowe dla dzieci i młodzieży Jaguar Kids Piłka nożna

Na koniec każdy uczestnik otrzymał złoty medal! Co udaje nam się osiągnąć na wydarzeniach takie jak te? Wiele

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Decathlon Kartuska

Zapraszamy wszystkich młodocianych podopiecznych Train Me Now na festyn z okazji dnia dziecka w Decathlonie Kartuska w Gdańsku. Atrakcje dla starszych, młodszych no i oczywiście nagrody. Będzie się działo!

Gdańsk festyn dla dzieci w Dniu Dziecka

Dzień Dziecka w Decathlonie Kartuska Gdańsk

Dzień Dziecka

Dziś napisałem na moim Facebooku czym jest dorosłość a co daje działanie ze mną . Znacie mnie nie od dziś. Jestem dorosły inaczej. Dorosłość to:

To co mogę wam zagwarantować w naszych wspólnych przedsięwzięciach to przede wszystkim odpowiedzialność za Wasze bezpieczeństwo, reszta będzie dla Was niespodzianką. Nie ważne czy jestem małym czy dużym dzieckiem (tak Panowie to my) ze mną będzie zwariowanie, niestandardowo, wesoło i mega pozytywnie.

Przy okazji jak patrzycie na talerz co widzicie? Tak, moją twarz z wypowiadanym pytaniem “Czy wiesz co jesz?”

świadomość żywieniowa trener podpowie porady

Czy wiesz co jesz?

Ci, którzy już mnie poznali, wiedzą co nieco. Lubię ciężko pracować i daję z siebie wszystko. Z drugiej strony mam dystans do siebie i jeśli trzeba mogę wystąpić nawet w stroju baletnicy. Jak pracujemy to pracujemy, a jak się bawimy to się bawimy na wesoło!

jak zorganizować sportowy dzień dziecka

Grunt to dobra zabawa i dystans do siebie

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzę sobie i Wam!

Prezentacja i dzielenie się doświadczeniami

Przy okazji chciałem się trochę pochwalić. Po pierwsze, możecie zobaczyć mnie jak wyglądam w marynarce! A tak bardziej na serio. W tym tygodniu poza wieloma wspomnianymi wydarzeniami miałem również okazję wziąć udział w specjalnym spotkaniu. Mogłem opowiedzieć do robimy jako Drużyna Marzeń, Jaguar Kids i Train Me Now. Wśród uczestników spotkania byli również goście z Serbii i Portugalii. Również dla mnie to była świetna okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy.

spotkanie trenerów i organizatorów wydarzeń

Spotkania z animatorami czasu wolnego dzieci i trenerami piłkarskimi

trainmenow prezentacja w Gdańsku

Moja prezentacja w Gdańsku i wymiana doświadczeń organizatorów wydarzeń i imprez sportowych dla dzieci i młodzieży.

Wielki powrót zajęć grupowych

Wiem, że wielu z Was tęskniło i bardzo mnie na to namawiało. Tak! Zajęcia grupowe powróciły. I było jak zawsze cudownie! Dzięki za Waszą energię, pozytywne emocje i spalone kalorie. Cel jest jasny jak zawsze.

Na naszej grupie na Facebooku Sportowo Niepoprawni możecie dowiadywać się o naszych kolejnych zajęciach grupowych w Trójmieście oraz innych wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Fitness trening grupowy Gdańsk

Co przed nami? Kalendarz wydarzeń

Kalendarz pod tytułem Wydarzenia sportowe dla dzieci i młodzieży jest naprawdę bogaty w tym roku.

wydarzenia sportowe

Wszelkie informacje i aktualizacje w pierwszej kolejności będą zamieszczane na wspomnianej wyżej grupie fejsbukowej Sportowo Niepoprawni.

dołącz do naszej społeczności Sportowo Niepoprawni