jak zorganizować imprezę urodzinową sport

1 lat i 322 dni temu

Ostatnie urodziny z dwójką z przodu – sportowa impreza urodzinowa w Gdańsku

29. Urodziny – Ostatki (Dziesięciobój). Tak nazywała się moja sportowa impreza urodzinowa. Na początku lipca świętowałem w Gdańsku swoje 29. urodziny. Z racji na ostatnie urodziny z dwójką z przodu postanowiłem skorzystać z ostatnich chwil w zdrowiu i zrobić sportowy dzień gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak co roku spędziłem moje urodziny w sportowym stylu w gronie ludzi uwielbiających sportowe wyzwania oraz lubiących dobrze się przy tym bawić.

Program sportowej imprezy urodzinowej

Jak zrobić urodzinową imprezę w sportowym stylu? Proszę bardzo,  to nasz wspaniały plan i realizacja:

kajaki w Gdańsku sportowa impreza urodzinowa

sportowa impreza urodzinowa w Gdańsku i używanie Ergometrów wioślarskich razem z DCS Gdańsk

Korzystaliśmy z Ergometrów wioślarskich razem z DCS Gdańsk

Laser Wars Gdańsk

Laser Wars Gdańsk

sportowa impreza urodzinowa KartCenter na gokartach w Gdańsku

KartCenter na gokartach w Gdańsku

sportowa impreza sportowa najwyższej ściance w Gdańsku Ściana Wspinaczkowa "Elewator"

Wspinamy się na najwyższej ściance w Gdańsku czyli Ściana Wspinaczkowa “Elewator”

Dzięki Wam za cały rok i wiem, że z taką ekipa nigdy mi się nie odechce. Sportowa impreza urodzinowa, to uwielbiam. Było świetnie! Zobaczcie zdjęcia z naszej imprezy urodzinowej w sportowym stylu. Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu.

dziękuję za urodziny

Wieczorne świętowanie na świeżym powietrzu

Urodziny to też czas podsumowań. Porażki pozostawię sobie a podzielę się sukcesami. Jestem dumny z wielu imprez sporrtowych, które udało mi się zorganizować samodzielnie lub gdy organizowaliśmy je jako zespół. Jestem naprawdę dumny z Turnieju Marzeń w Gdańsku, koniecznie przeczytajcie relację z tego piłkarskiego wydarzenia na boiskach Politechniki Gdańskiej.  Dodatkowo wystartowała Nowa fundacja w Gdańsku – Sport Relacja Edukacja – obserwujcie jej rozwój.  W tym roku byliśmy w sportowym stylu w Hiszpanii (Sportowe wyzwanie w Alicante w Hiszpanii) oraz dwukrotnie na mojej ulubionej wyspie na Morzu Śródziemnym (Sportowe wakacje i aktywny wypoczynek na Malcie i  Zimowy wyjazd na Maltę)

Co przyniesie przyszłość? Zobaczymy …