jaguar kids zajęcia dla dzieci

1 lat i 285 dni temu

Zajęcia sportowe w przedszkolach i szkołach podstawowych 2022-2023

Wiecie, że w tym sezonie mamy przyjemność trenować z ponad 300 dziećmi? Jesteśmy dumni z tego, że możemy uczyć tak liczną grupę i pokazywać jak w życiu ważny jest sport Na naszych zajęciach trenerzy skupiają się nie tylko na ćwiczeniach z piłką. Podczas każdego treningu chcemy ich motywować, wspierać budowanie poczucia wartości w naszych młodych sportowcach. Dodatkowo poprawiamy ich koordynację ruchową i zaszczepiamy w nich miłość do sportu i zdrowej rywalizacji. Aktualne informacje o zajęciach i zapisach na TMN KIDS.

Mapa szkół i przedszkoli gdzie prowadzimy zajęcia sportowe

Gdzie będziemy prowadzić zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach w tym roku? Wystarczy spojrzeć na poniższą mapkę Gdańska i okolic. Pierwsze zajęcia dla przedszkolaków i dzieciaków ruszają już niedługo, nie możemy się doczekać żeby znowu się z Wami spotkać! Przypominamy, że w tym roku nasze zajęcia będą odbywać się w tych lokalizacjach:

gdzie zajęcia sportowe dla dzieci w okolicach Gddańska

Mapa Gdańska i okolic gdzie prowadzimy zajęcia sportowe

Jeśli chcesz zapisać dzieci na zajęcia napisz do nas (KONTAKT) lub wypełnij formularz zapisu wymieniony w wybranej lokalizacji.

Film z naszego WFu

Karczemki – Przedszkole Uśmiech Dziecka, ul. Kalinowa 71

PIŁKA NOŻNA – We wtorki i czwartki – 16:00 – gr. Młodsza (2018/2019) ,16:50 -gr. Starsza (2016/2017) Start zajęć: 20.09 Formularz zapisu: https://forms.gle/TWemjTJ7emr2W3nF7

SZTUKI WALKI – Środy godz. 14:15, Start zajęć: 21.09 Formularz zapisu: https://forms.gle/hKZbabuasqs4GwPV7

Karczemki gdzie zajęcia dla dzieci

Gdańsk Karczemki – piłka nożna dla dzieci w przedszkolu Uśmiech Dziecka ulica Kalinowa 71

Jasień – SP 85, ul. Stolema 59

PIŁKA NOŻNA – We wtorki i czwartki – 18:00 – gr. Młodsza (2018/2019),18:50 -gr. Starsza (2016/2017) Start zajęć: 13.09. Formularz zapisu: https://forms.gle/WPADfzw1QfJ7fkcq5

gdańsk jasień sport dla przedszkolaków

Gdańsk Jasień – piłka nożna dla dzieci w szkole podstawowej na ulicy Stolema 59

Aktualizacja (14.09) Wasze zainteresowanie naszymi zajęciami sportowymy na Jasieniu przerosło nasze wyobrażenia! Chcielibyśmy, aby wszyscy chętni mogli rozwijać swoje sportowe zamiłowanie w jaguarowych drużynach, dlatego też stanęliśmy na głowie i mamy dobrą wiadomość dla osób z listy rezerwowej! Specjalnie na Was otwieramy dodatkową grupę piłkarzy na Jasieniu!

Oznacza to, że wprowadzić musimy lekkie zmiany w naszym harmonogramie w tej lokalizacji. Aktualnie zajęcia będą odbywać się w takiej kolejności:

Wszystkich rodziców dzieci zapisanych już na zajęcia oraz rodziców dzieci z grupy rezerwowej prosimy o cierpliwość – niedługo otrzymają Państwo wiadomość z informacjami o zmianach, a już jutro nasi trenerzy prześlą informacje dotyczące nowego podziału grup.

drużyna sportowa dzieciaków jaguar kids

Morena – SP Montessori, ul. Schuberta 79

PIŁKA NOŻNA – W poniedziałki i środy o 17:30 (*w zależności od zainteresowania może powstać 2 grupa o 18:15), Start zajęć: 12.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/bL4oEj6H9LBSeYSeA

piłka nożna dla dzieci na morenie w gdańsku

Gdańsk – piłka nożna dla dzieci w szkole Montessori na Morenie ulica Schubeta 79

Kolbudy – SP Kolbudy, ul. Wybickiego 33

Kolbudy to nowa lokalizacja dla naszych sportowych zajęć. Zapraszamy do zapisów i nasze zajęcia w Kolbudach.

PIŁKA NOŻNA – W środy o 15:30 i w czwartki 19:00, Start zajęć: 21.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/VuC4jE3TnLBbC6zw5

Kolbudy jakie zajęcia sportowe dla dzieci

Zapisy w Kolbudach – piłka nożna dla dzieci w szkole przedszkolu SP Kolbudy ulica Wybickiego 33

Borkowo – SP Borkowo, ul. Akacjowa 2

Borkowo to także nowe miejsce gdzie dzieci mogą wziąć udział w zajęciach sportowych. PIŁKA NOŻNA w Borkowie – W poniedziałki o 16:00 i w piątki o 17:00, Start zajęć: 19.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/LQ7uzmMgXMijBSZE8

borkowo dzieci sport piłka nożna

zajęcia sportowe SP Borkowo ulica Akacjowa 2 przedszkolaki

Matarnia – ZS nr 9, ul. mjr. M. Słabego 6

Myśleliście, że to już koniec niespodzianek z naszej strony? Nic z tych rzeczy! Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was prawdziwą bombę – ogłaszamy nową lokalizację i będzie to Gdańsk Matarnia!  Gdzie jeszcze spotkacie naszych jaguarowych sportowców?

PIŁKA NOŻNA – Czwartki 16:15, Start zajęć: początek października, Formularz zapisu: https://forms.gle/nBpXaH1mPe5P4QD98

matarnia gdańsk zajęcia sportowe przedszkolaki

Zapisy w Gdańsku Matarni – WF dla dzieci w ZS na ulicy mjr. M. Słabego 6

Nowi trenezy na nowy sezon

Kolejny raz przychodzimy do Was z dobrymi wiadomościami! W szeregi Jaguar Kids wstąpiły nowe osoby, tutaj przeczytacie o Klaudii – trenerce Drużyny Marzeń.

Dzieje się u nas ostatnio niezmiernie dużo!  Oprócz naborów, o których ciągle Was informujemy (sprawdźcie wcześniejsze posty ), zwiększa się nasza kadra trenerska! Aktualnie Drużynę Marzeń prowadzi już nie tylko Trener Krzysztof – od początku września działają z nami Trenerka Klaudia oraz Trenerka Wiola.

drużyna marzeń dla dzieci z niepełnosprawnościami

Kadra trenerska Drużyny Marzeń: Tadeusz, Wiola i Klaudia

Jak możecie wesprzeć Drużynę Marzeń?

Jeśli chcielibyście wesprzeć dalszy rozwój tej grupy, zachęcamy do wpłat na konto naszej fundacji Fundacja Sport Relacja Edukacja:

Dołącz do nas.

aktywność fizyczna w przedszkolach i szkołach podstawowych

Aktualne informacje o zajęciach i grupach znajdziesz na naszym Facebooku – Jaguar Kids.

karczemki morena kolbudy borkowo przedszkola

Czekamy na Was w Karczemkach, na Morenie, w Kolbudach i Borkowie