Piłka nożna

Zajęcia sportowe w przedszkolach i szkołach podstawowych 2022-2023

Gdzie będziemy prowadzić zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach w tym roku? Wystarczy spojrzeć na poniższą mapkę Gdańska i okolic. Pierwsze zajęcia ruszają już niedługo, nie możemy się doczekać żeby znowu się z Wami spotkać! Przypominamy, że w tym roku nasze zajęcia będą odbywać się w tych lokalizacjach.

 • Karczemki
 • Jasień
 • Morena
 • Kolbudy
 • Borkowo
 • Matarnia

gdzie zajęcia sportowe dla dzieci w okolicach Gddańska

Karczemki – Przedszkole Uśmiech Dziecka, ul. Kalinowa 71

PIŁKA NOŻNA – We wtorki i czwartki – 16:00 – gr. Młodsza (2018/2019) ,16:50 -gr. Starsza (2016/2017) Start zajęć: 20.09 Formularz zapisu: https://forms.gle/TWemjTJ7emr2W3nF7

SZTUKI WALKI – Środy godz. 14:15, Start zajęć: 21.09 Formularz zapisu: https://forms.gle/hKZbabuasqs4GwPV7

Karczemki gdzie zajęcia dla dzieci

Jasień – SP 85, ul. Stolema 59

PIŁKA NOŻNA – We wtorki i czwartki – 18:00 – gr. Młodsza (2018/2019),18:50 -gr. Starsza (2016/2017) Start zajęć: 13.09. Formularz zapisu: https://forms.gle/WPADfzw1QfJ7fkcq5

gdańsk jasień sport dla przedszkolaków

Aktualizacja (14.09) Wasze zainteresowanie naszymi zajęciami sportowymy na Jasieniu przerosło nasze wyobrażenia! Chcielibyśmy, aby wszyscy chętni mogli rozwijać swoje sportowe zamiłowanie w jaguarowych drużynach, dlatego też stanęliśmy na głowie i mamy dobrą wiadomość dla osób z listy rezerwowej!. Specjalnie na Was otwieramy dodatkową grupę piłkarzy na Jasieniu!

Oznacza to, że wprowadzić musimy lekkie zmiany w naszym harmonogramie w tej lokalizacji. Aktualnie zajęcia będą odbywać się w takiej kolejności:

 •  17:30 – 18:10 – grupa młodsza
 • 18:10 – 18:50 – grupa średnia
 • 18:50 – 19:30 – grupa starsza.

Wszystkich Rodziców Dzieci zapisanych już na zajęcia oraz Rodziców Dzieci z grupy rezerwowej prosimy o cierpliwość – niedługo otrzymają Państwo maila z informacjami o zmianach, a już jutro nasi Trenerzy prześlą informacje dotyczące nowego podziału grup.

jaguar kids

Morena – SP Montessori, ul. Schuberta 79

PIŁKA NOŻNA – W poniedziałki i środy o 17:30 (*w zależności od zainteresowania może powstać 2 grupa o 18:15), Start zajęć: 12.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/bL4oEj6H9LBSeYSeA

piłka nożna dla dzieci na morenie w gdańsku

Kolbudy – SP Kolbudy, ul. Wybickiego 33

Kolbudy to nowa lokalizacja dla naszych sportowych zajęć. Zapraszamy

PIŁKA NOŻNA – W środy o 15:30 i w czwartki 19:00, Start zajęć: 21.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/VuC4jE3TnLBbC6zw5

Kolbudy jakie zajęcia sportowe dla dzieci

Borkowo – SP Borkowo, ul. Akacjowa 2

Borkowo to także nowe miejsce gdzie dzieci mogą wziąć udział w zajęciach sportowych. PIŁKA NOŻNA – W poniedziałki o 16:00 i w piątki o 17:00, Start zajęć: 19.09, Formularz zapisu: https://forms.gle/LQ7uzmMgXMijBSZE8

borkowo dzieci sport piłka nożna

Matarnia – ZS nr 9, ul. mjr. M. Słabego 6

Myśleliście, że to już koniec niespodzianek z naszej strony? Nic z tych rzeczy! Przygotowaliśmy dzisiaj dla Was prawdziwą bombę – ogłaszamy nową lokalizację!  Gdzie jeszcze spotkacie naszych jaguarowych sportowców?

PIŁKA NOŻNA – Czwartki 16:15, Start zajęć: początek października, Formularz zapisu: https://forms.gle/nBpXaH1mPe5P4QD98

matarnia gdańsk zajęcia sportowe przedszkolaki

Nowi trenezy na nowy sezon

Kolejny raz przychodzimy do Was z dobrymi wiadomościami! W szeregi Jaguar Kids wstąpiły nowe osoby, a jedną z nich poznacie już niedługo.

Trenerka Klaudia

Dzisiaj zdradzimy Wam tylko, że nasza nowa Trenerka od dziecka interesowała się sportem. Z początku kontakt z piłką nożną miała dzięki kolegom z podwórka, z którymi codziennie rozgrywała osiedlowe mecze. Następnie trenowała piłkę ręczną w gdańskim klubie UKS Conrad Gdańsk. Niestety kontuzja pokrzyżowała poważne sportowe plany. Amatorsko kontynuowała treningi w drużynie AZS AWFiS Gdańsk podczas studiów.

trenerka jaguar kids Klaudia zajęcia sport
Kto chce dowiedzieć się kilku dodatkowych informacji o naszej nowej Trenerce? Zróbcie hałas dla Trenerki Klaudii! Witamy w naszym jaguarowym zespole! Poprowadzi ona Drużynę Marzeń, z którą właśnie jest na turnieju w Kielcach. Chcielibyśmy żebyście poznali ją jeszcze lepiej, więc przedstawiamy Wam jej odpowiedzi na kilka naszych pytań.

Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym. Studia realizowałam na AWFiS w Gdańsku. Ukończyłam kursy z zakresu terapii ręki, Treningu Umiejętności Społecznych oraz Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

 • Co uważasz za swoje największe sportowe osiągnięcie? – Za swoje największe osiągnięcie sportowe uważam reprezentowanie województwa pomorskiego w lidze piłki ręcznej młodziczek.
 • Czym zajmujesz się poza Jaguar Kids? – Poza prowadzeniem zajęć w Jaguarze Kids pracuję w przedszkolu integracyjnym jako terapeuta zajęciowy. Prowadzę tam grupowe zajęcia ruchowe i terapie indywidualne.
 • Co uważasz za swój największy atut w pracy z dziećmi? – Empatia! To to co jest według mnie podstawą pracy z dziećmi.
 • Na co starasz się kłaść największy nacisk podczas zajęć? – Na pozytywną atmosferę! Ważne, aby dzieci czerpały jak największą radość z zajęć ruchowych.

Kto nie może doczekać się poznania Trenerki Klaudii?

 Trenerzy Drużyny Marzeń

Dzieje się u nas ostatnio niezmiernie dużo!  Oprócz naborów, o których ciągle Was informujemy (sprawdźcie wcześniejsze posty ), zwiększa się nasza kadra trenerska! Aktualnie Drużynę Marzeń prowadzi już nie tylko Trener Krzysztof – od początku września działają z nami Trenerka Klaudia oraz Trenerka Wiola.

drużyna marzeń dla dzieci z niepełnosprawnościami

Jeśli chcielibyście wesprzeć dalszy rozwój tej grupy, zachęcamy do wpłat na konto naszej fundacji Fundacja Sport Relacja Edukacja:

 • Nr rachunku: 45 1140 2004 0000 3202 8269 3442
 • Nazwa odbiorcy: Fundacja Sport Relacja Edukacja
 • Tytułem: Darowizna na cele statutowe Jaguar Kids

aktywność fizyczna

Aktualne infomacje o zajęciach i grupach znajdziesz na naszym Facebooku – Jaguar Kids.

karczemki morena kolbudy borkowo

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:

Przeczytaj na blogu

Relacja z Turnieju Marzeń w Gdańsku

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu