trenerka jaguar kids Klaudia zajęcia sport

1 lat i 280 dni temu

Nowa trenerka dołącza do piłkarskiej Drużyny Marzeń

Poznajcie Klaudię. Dzisiaj zdradzimy Wam tylko, że nasza nowa Trenerka od dziecka interesowała się sportem. Z początku kontakt z piłką nożną miała dzięki kolegom z podwórka, z którymi codziennie rozgrywała osiedlowe mecze. Następnie trenowała piłkę ręczną w gdańskim klubie UKS Conrad Gdańsk. Niestety kontuzja pokrzyżowała poważne sportowe plany. Amatorsko kontynuowała treningi w drużynie AZS AWFiS Gdańsk podczas studiów.

trenerka jaguar kids Klaudia zajęcia sportowe dla dzieci z niepełnospawnościami
Kto chce dowiedzieć się kilku dodatkowych informacji o naszej nowej Trenerce? Zróbcie hałas dla Klaudii, która dołącza do ekipy trenerskiej Krzysztofa i Wioli. Witamy w naszym jaguarowym zespole!

Klaudia poprowadzi z zajęcia z dziećmi i  Drużyną Marzeń, z którą właśnie jest na turnieju w Kielcach. Chcielibyśmy żebyście poznali ją jeszcze lepiej, więc przedstawiamy Wam jej odpowiedzi na kilka naszych pytań.

Klaudia o sobie: Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym. Studia realizowałam na AWFiS w Gdańsku. Ukończyłam:

Zadaliśmy Klaudii jeszcze kilka pytań:

  1. Co uważasz za swoje największe sportowe osiągnięcie? – Za swoje największe osiągnięcie sportowe uważam reprezentowanie województwa pomorskiego w lidze piłki ręcznej młodziczek.
  2. Czym zajmujesz się poza Jaguar Kids? – Poza prowadzeniem zajęć w Jaguarze Kids pracuję w przedszkolu integracyjnym jako terapeuta zajęciowy. Prowadzę tam grupowe zajęcia ruchowe i terapie indywidualne.
  3. Co uważasz za swój największy atut w pracy z dziećmi? – Empatia! To to co jest według mnie podstawą pracy z dziećmi.
  4. Na co starasz się kłaść największy nacisk podczas zajęć z dziećmi? – Na pozytywną atmosferę! Ważne, aby dzieci czerpały jak największą radość z zajęć ruchowych.

Kto nie może doczekać się poznania Trenerki Klaudii?

Zapraszamy na nasze zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone w przedszkolach i szkołach oraz treningi Drużyny Marzeń.