Treningi online lckdown z trenerem personalnym w Gdańsku

3 lat i 250 dni temu

Na Gdansk.pl wraca Domowa Siłownia czyli treningi online

Zapraszam do mojej czarno-żółtej strefy treningu online. Przez cały okres wiosennego lockdownu prowadziłem dla Was przeróżne aktywności fitness online. Większość przy współpracy z głównym portalem miasta www.gdansk.pl. Zajęcia zbierały pochlebne opinie, rekordowa ilość oglądających trening to kilkanaście tysięcy ludzi.

Już w najbliższą niedziele zapraszam do ponownego wspólnego ćwiczenia przed komputerem lub TV. Tematem zajęć będzie ogólny rozruch naszego ciała, oraz wzmocnienie “mięśni kręgosłupa”. Trening będzie darmową relacją na żywo, transmitowaną na moim FB oraz www.gdansk.pl. Jeżeli zajęcia się przyjmą, pomyślimy o cykliczności.

Szczegóły treningu na grupie Facebooka.

Potrzebujemy matę, wodę oraz dobre samopoczucie (chociaż to ostatnie gwarantowane po zajęciach). Trening potrwa 55 minut.
Zapraszam też do obejrzenia poprzednich filmików w cyklu Trening Online Domowa Siłownia #1.

Gdańsk treningi w internecie ćwiczenia online z trenerem personalnym

Treningi online w domu czyli wraca Domowa Siłownia na Gdansk.pl

Dlaczego treningi online w domu?

Planowana seria treningów online Domowa Siłownia #2 powstaje w ramach akcji Zostań w Domu. Brak aktywności fizycznej jest bardzo niekorzystny dla naszego ciała jak i naszego ducha. Nie możemy się poddawać przeciwnościom i nowym wyzwaniom w domu, pracy i szkole. Pomimo tych wszystkich trudności nie możemy przestać ćwiczyć, porzucać nasze treningi i aktywności sportowe. Równie ważne pozostaje utrzymanie właściwej diety.

Portal Miasta Gdańska treningi online z trenerem

Treningi online w domu czyli wraca Domowa Siłownia na Gdansk.pl

Wolisz treningi indywidualne?

Jeśli wolisz indywidualne treningi w internecie też mam taką ofertę dla Ciebie. Trener Personalny Online – to dedykowany program treningowy i żywieniowy. Zapraszam.