Darmowe treningi online

Moja Domowa Siłownia to cykl ćwiczeń online z trenerem personalnym z Gdańska, czyli ze mną. Inicjatywa powstała w związku z akcją Zostań w Domu. W trudnym dla nas czasie pandemii i izolacji nie możemy przestać dbać o naszą kondycję fizyczną i zdrowie. Dlaczego warto ćwiczyć w czasach koronawirusa? Musimy ćwiczyć mięśnie i nie dawać się złym myślom czy depresji. Filmy treningów z trenerem na pewno Wam pomoże.

Domowa Siłownia to dziewięć filmów, podczas których będziemy trenować i omawiać najważniejsze ćwiczenia na różne części ciała. Będziemy ćwiczyć mięśnie pośladków, mięśnie nóg, biodra, ramiona i barki oraz zrobimy ćwiczenia poprawiające kondycję. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu i nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt jak w siłowni. Wystarczy kanapa, mata i butelka wody.

Darmowe treningi internetowe to wielka okazja do poprawy Waszej sprawności fizycznej. Dzięki regularnym ćwiczeniom możecie osiągnąć naprawdę szybkie efekty. Mam nadzieję, że Wasza motywacja jest tak samo wielka jak moja. Cel jest jasny! Jedziemy!