Treningi Online filmy z ćwiczeniami

Darmowe treningi online

Domowa Siłownia to filmy i trening online za darmo z trenerem personalnym, czyli ze mną. Inicjatywa powstała w związku z akcją Zostań w Domu. W trudnym dla nas czasie pandemii i izolacji nie możemy przestać dbać o naszą kondycję fizyczną i zdrowie. Dlaczego warto ćwiczyć w czasach koronawirusa? Musimy ćwiczyć mięśnie i nie dawać się złym myślom czy depresji. Filmy treningów z trenerem na pewno Wam pomoże. Trenuj fitness w domu za darmo.

Moja seria Domowa Siłownia to ponad 20 filmów, podczas których będziemy trenować i omawiać najważniejsze ćwiczenia na różne części ciała. Będziemy ćwiczyć mięśnie pośladków, mięśnie nóg, biodra, ramiona i barki oraz zrobimy ćwiczenia poprawiające kondycję. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu i nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt jak w siłowni. Wystarczy kanapa, mata i butelka wody.

Jakie efekty osiągniesz dzięki treningom? Wszystko zależy od twojej motywacji oraz sumiennie wykonywanych ćwiczeń fizycznych na różne partie ciała. Darmowy trening online to wielka okazja do poprawy Waszej sprawności fizycznej. Dzięki regularnym ćwiczeniom możecie osiągnąć naprawdę szybkie efekty. Mój trening online za darmo dla Was.

Mam nadzieję, że Wasza motywacja jest tak samo wielka jak moja. Cel jest jasny! Jedziemy! W przypadku pytań piszcie do mnie. Kolekcja filmów z treningami znacznie się powiększyła, dlatego filmy podzieliłem na następujące kategorie. Domowa siłownia, trzy ćwiczenia na tabatę, treningi w podróży (specjalna seria dla osób, które często podróżują). Ostatnia kategoria to siedem filmów darmowych treningów nakręconych dla Decathlon.

Filmy z treningów przeznaczone są dla początkujących jak i osób ćwiczących od dawna. Spodobały Ci się filmy z treningów? Zobacz także serię wywiadów wideo Trener Pyta.