jakie pytania warto zadać trenerowi personalnemu

2 lat i 161 dni temu

Oglądaj transmisje live Trener Pyta

Trener pyta to nowy cykl rozmów i wywiadów z moimi podopiecznymi. Zachęcam do oglądania live i zadawania pytań. Podczas naszych rozmów usłyszycie porady jak schudnąć, jak zmienić nawyki żywieniowe, dlaczego warto regularnie ćwiczyć i jak to się stało, że aktywność fizyczna została stałym elementem w życiu moich podopiecznych. Rozmowy transmitowane są na żywo na

Dotychczas mogliście obejrzeć cztery spotkania. Zapraszam na kolejne.

#1 Dla Dominiki wszystko jest możliwe !

czyli jak zrzucić 30 kilogramów i pobiec w półmaratonie.

metamorfoza jak schudnąć

Na pierwszy ogień poszła Dominika, która przychodzi do mnie ma zajęcia grupowe. Dominika swojego czasu wzięła się za siebie i przepracowała meeega przemianę myślenia i metamorfozę swojego ciała.


Wideo z transmisji Live na Facebooku TrainmeNow. Napiszcie co sądzicie o przemianie Dominiki i jakie tematy poruszyć mam na kolejnych livestreamach.

#2 Jak schudnąć 20 kg z Excelem

transmisja live Facebook trener personalny porady

Zapraszam na drugą odsłonę Trener Pyta, gdzie rozmawiam ze swoimi podopiecznymi i nie tylko. Tym razem zdzwaniam się z Krzyśkiem, z którym niesamowity wynik. Krzysiek schudł 20 kg w ciągu kilkunastu miesięcy. Ponadto utrzymał zmiany w swojej aktywności fizycznej i świadomości żywieniowej.

Obecnie jesteśmy w etapie budowania masy mięśniowej. Wszystko mamy precyzyjnie zaplanowane i opisane w tabelach na Excelu.

Jeżeli chcesz posłuchać jak wygląda taki proces metamorfozy faceta oraz jakie Krzysztof wprowadzał rozwiązania i jakie ma dla Ciebie rady, obejrzyj wideo z  Facebooka.

Przeczytaj też wywiad z Krzysztofem – męska metamorfoza sylwetki.

#3 Piotrek sam w Nowym Jorku

Facebook transmisja live z trenerem personalnym

W środę ostatni listopadowy kolejny odcinek “Trener Pyta”. Tym razem połączymy się z Piotrem, który jest moim podopiecznym od około dwóch lat. Korzysta z mojej usługi dieta i prowadzenie online z trenerem. Tak jak do tej pory było o idealnych przemianach, tak teraz porozmawiamy o ciągłym mierzeniu się z przeciwnościami i dopasowywaniu się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Będziemy rozmawiać o zdrowym odżywianiu, łącząc się ze stolicą złego odżywiania czyli Nowym Jorkiem, gdzie mój gość aktualnie przebywa.

Na te i inne pytania odpowie nasza środowa gwiazda, czyli Piotr. Transmisja na FB, Grupie FB, YouTubie oraz LinkedIn. Środa, 20.30. Na żywo z Nowego Jorku. Obecność obowiązkowa.

#4 Edukacja młodych sportowców i dzieci

Tym razem rozmawiałem nie z podopiecznym, a kolegę z branży. Artur Koluch to twórca inicjatywy @wszyscy jesteśmy trenerami. Artur stara się edukować młodych sportowców oraz ich rodziców jak i innych trenerów.

Podczas transmisji na żywo rozmawialiśmy na temat motywacji dzieci do sportu. Zastanawiamy się kiedy dzieciom odpuszczać a kiedy naciskać. Dodatkowo doradzamy jak budować sportowe autorytety wśród  dzieci i młodych ludzi. Z Arturem mamy bardzo podobne podejście, ale podczas rozmowy być może w niektórych tematach mamy inny pogląd co może zwiastować porządną dyskusję. Zobaczcie sami poniżej.

Nowe transmisje live trenera na Facebooku

Aktualne informacje o najbliższych livach na fejsie znajdziesz w zakładce Wydarzenia na Facebooku TrainMeNow. Zapraszam i do zobaczenia.

jakie pytania warto zadać trenerowi personalnemu