trainmenow rowerzyści Gdańsk Niemcy wyzwanie sportowe

3 lat i 125 dni temu

Rowerami na Niemcy! Jedziemy z Gdańska

Znacie mnie. Zwariowane pomysły to moja specjalność. Pod koniec 2019 roku biegaliśmy w Turku – Bieg Mikołajkowy w Finlandii . Rok temu nie pozwoliliśmy Covidowi pokrzyżować naszych planów i zorganizowaliśmy online Wyzwanie Czar Par. Teraz ogłaszam nowe wyzwanie. Jedziemy rowerami do Niemiec! Mit dem fahrrad nach Deutschland.

Trasa rowerowego wyzwania

Wyzwanie rozpoczyna się w Gdańsku. Jazdę rowerem zakończymy w Świnoujściu, a ściślej mówiąc na wyspie Uznam na granicy polsko-niemieckiej. Tunel pod Świną jest jeszcze w budowie więc do przedostania się na drugą stronę wykorzystamy prom. Nie będziemy tym razem pływać w Bałtyku, obiecuję.

Trasa z Gdańska do Świnoujścia będzie przebiegała wzdłuż linii brzegowej Bałtyku (przynajmniej jak najbliżej się da). To bardzo malownicza trasa w dwóch województwach pomorskim i zachodnio-pomorskim.

Podczas rowerowej podróży przejedziemy rowerami między innymi przez Łebę, Rowy i Ustkę w województwie pomorskim. Natomiast w zachodnio-pomorskim możecie się nas spodziewać w Darłowie, Dąbkach, Mielnie, Kołobrzegu, Mrzeżynie, Rewalu, Dziwnowie, Międzyzdrojach i oczywiście w Świnoujściu.

Do pokonania mamy 430 km w dwa dni.

W połowie drogi planujemy nocleg.

Trasa rowerowa do Niemiec

Czas trwania wyzwania

Ruszamy w piątek rano. Powrót do Gdańska planowany jest samochodami.

Obecnie mogę potwierdzić, że naszą rowerową wyprawę zabezpieczać będą dwa samochody z kierowcami, czyli mamy 6 miejsc. Mile widziani kolejni kierowcy, aby zwiększyć liczbę uczestników.

Partnerami wyjazdu rowerowego do Niemiec są

Otrzymałem już dużo projektów odzieży sportowej od Cutline Wear Factory, ale ten mi się podoba najbardziej. Stroje sportowe dla uczestników wycieczki rowerowej do Niemiec już zaprojektowane i czekają na naszą wycieczkę.

Odzież sportowa Cutline Wear Factory kolarskie stroje

Zapisy do wyzwania Rowerami na Niemcy

Lista zgłoszeniowa ostatecznie zamyka się 31.03.21 Chcesz jechać z nami? Napisz do mnie email lub wyślij wiadomość na Facebooku. Szczegółowe informacje o wyprawie rowerowej do Niemiec publikowane będą na bieżąco.

Przeczytaj relację z naszej wyprawy  Rowerami na Niemcy z Gdańska do Świnoujścia

Wyzwania sportowe

Jeśli chcesz brać udział w sportowych wyzwaniach dołącz do Sportowo Niepoprawni – naszej grupy na Facebooku. Zapraszamy!