Trening online ćwiczenia dla par na Walentynki

3 lat i 123 dni temu

Trening Online #12: Ćwiczenia w parach na Walentynki

Zapraszam na kolejny film z cyklu “Domowa Siłownia” Tym razem specjalny odcinek i trening w domu na Walentynki. W wasze i nasze święto wraz z moją partnerką Anią, nagraliśmy dla Was 20-minutowy trening. W darmowym filmie z treningu pokazujemy kilka możliwości ćwiczenia w parach. Zapewniamy spalone kalorie oraz dobrą zabawę.

Zaczynamy od prostych ćwiczeń a kończymy na bardziej zaawansowanych ćwiczeniach wykonywanych wspólnie. Dajcie znać, które ćwiczenia się Wam najbardziej podobały. Cel jest jasny! Jedziemy!

Trening online ćwiczenia dla par na Walentynki

Treningi online prowadzi trener personalny z Trójmiasta

Cykl treningów online Domowa Siłownia z trenerem osobistym Czarkiem Dobrzeleckim. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, trenujemy podstawowe oraz najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu. Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu oraz suba kanału na Youtube.

Spróbuj też i zobacz nasze treningowe wyzwanie Czar Par w domu. Inspirujemy i motywujemy do zmian w twoim życiu. Przeczytaj jak działają nasze wspólne treningi i obejrzyj metamorfozy moich podopiecznych. Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW. Kliknij w link i poznajmy się bliżej Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.