jak ćwiczyć tabatę trening

3 lat i 55 dni temu

Trening Online #13: Trening Tabata

Podczas kolejnego darmowego treningu online z cyklu “Domowa Siłownia” poćwiczymy bardzo intensywnie.

Zapraszam na szybkie 30-minutowe zajęcia, gdzie głównym tematem będzie trening typu tabata. Zaczniemy od rozgrzewki, a główną częścią dzisiejszego treningu online będą trzy tabaty. Przygotowałem i pokaże Wam jak ćwiczyć tabatę w trzech różnych poziomach zaawansowania. Chcesz zobaczyć jak w krótkim czasie można sobie solidnie dać w kość? Co to jest tabata? Jest to intensywna, 4 minutowa sesja gdzie angażujemy do pracy całe ciało. Cel jest jasny! Jedziemy!

jak ćwiczyć tabatę trening

Trening online #13: Intensywny trening Tabata

Treningi online prowadzi trener personalny z Trójmiasta

Wiosna już nadchodzi. Czujecie to? Wkrótce będziemy wychodzić i ćwiczyć poza domem. Czas solidnie się do takiej aktywności fizycznej przygotować. Czy zauważyliście gdzie nagrywam ostatnie odcinki?

Cykl treningów online Domowa Siłownia z trenerem osobistym z Trójmiasta. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, trenujemy podstawowe i najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu używając sprzętu, który każdy z posiada. Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu oraz suba  kanału na Youtube.

Przeczytaj jak działają nasze wspólne treningi i obejrzyj metamorfozy sylwetki kobiet i mężczyzn moich podopiecznych. Inspirujemy i motywujemy do zmian w twoim życiu.

Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW. Kliknij w link i poznajmy się bliżej Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.