mobilizacja barków ćwiczenia prowadzenie online

3 lat i 128 dni temu

Trening Online #14: Trening mobilizacja barków

Podczas kolejnego darmowego treningu online z cyklu “Domowa Siłownia” pokaże Wam jak ćwiczyć barki. Czujecie nadchodzącą wiosnę? Wkrótce będziemy wychodzić i ćwiczyć poza domem. Czas solidnie się do takiej aktywności fizycznej porządnie przygotować. Czy zauważyliście gdzie nagrywam ostatnie odcinki? Znów ćwiczę w lesie.

Obręcz barkowa to część naszego ciała, która mocno cierpi przy długotrwałym siedzeniu, znacznie powiększając ryzyko urazów. W tym odcinku pokażę Wam jak w szybki i przyjemny sposób rozluźnić górną część ciała. Lepsze samopoczucie gwarantowane!. Jedziemy!

Trening Online #14: Trening mobilizacja barków z trenerem personalnym.

Treningi online prowadzi trener personalny Cezary Dobrzelecki

Cykl treningów online Domowa Siłownia. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na Youtube, trenujemy podstawowe oraz najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu lub na poza nim używając sprzętu, który każdy z posiada. Wystarczy mata i butelka wody Jeśli oglądacie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube z treningami.

Spróbuj też i zobacz nasze treningowe wyzwanie Czar Par w domu. Inspirujemy i motywujemy do zmian w twoim życiu. Przeczytaj jak działają nasze wspólne treningi  i obejrzyj niesamowite metamorfozy moich podopiecznych.

Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW. Kliknij w link i poznajmy się bliżej.  Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.

mobilizacja barków ćwiczenia prowadzenie online