ćwiczenia na poprawienie kondycji fizycznej trening online

4 lat i 48 dni temu

Trening online #6: Ćwiczenia na poprawę kondycji

Dzisiejszy trening w Internecie będzie bardzo intensywny. Ćwiczenia na poprawę kondycji to nasz dzisiejszy plan zajęć online. To nasze kolejne spotkanie na darmowym treningu online w ramach Domowej Siłowni TrainMeNow. Podczas dzisiejszego treningu z trenerem personalnym nauczycie się prawidłowo wykonywać najlepsze ćwiczenia na polepszenie kondycji fizycznej. Ćwiczenia można wykonywać bez wychodzenia z w domu. Jak poprawić kondycję przez ćwiczenia? Co dziś ćwiczymy?

Przygotujcie sobie butelkę wody. Przyda się. Cel jest jasny! Jedziemy!

Jakie są moim zdaniem najlepsze ćwiczenia na poprawę kondycji fizycznej w domu? Proszę bardzo:

Ćwiczenie pajacyków

Pozycja startowa w ćwiczeniu pajacyków to stanie na baczność. W pozycji ćwiczenia ręce są w górze, nogi są rozstawione szeroko. Ruszając nogami i rękami staramy się to zsynchronizować. Podskakuje się na śródstopiu, pięta nie dotyka podłoża. Łokcie mogą być lekko zgięte. Za każdym razem na górze dotykam ręką o rękę. Pajacyki polecam jako dobry początek ćwiczeń na poprawę kondycji fizycznej.

Przysiad z wyskokiem

W drugim ćwiczeniu robimy na jedno tempo przysiady z wyskokiem. Pozycja startowa przysiadu to postawa pionowa z wyciągniętymi rękami. W ćwiczeniu schodzi się do dołu poniżej kolan i w ruchu do góry wypychanie ciała do góry wyskakując. Nie musi to być wysoki wyskok. Za każdym razem prostujemy ręce. Odbijamy się od podłogi po cichu, na śródstopiu, pięta dopiero później dotyka ziemi.

Ćwiczenie przeskok

Ćwiczenie rozpoczynamy od pozycji w klęku jednonóż. Ręce i nogi ustawiamy tak jak bieganiu czyli przeciwne kończyny są z przodu. W tym ćwiczeniu zamieniamy pozycję rąk wyskakując do góry i prostując nogi. Za każdym lądujemy lekko dotykamy kolanem ziemi. Rękami mocno pracujemy robiąc zamach przy każdym powtórzeniu.

Jeśli chcesz w krótki czasie polepszyć swoją kondycję wykonuj te trzy ćwiczenia w trzech do pięciu serii od 15 do 20 powtórzeń każdą stronę ciała.

Dziękuję Wam bardzo za dzisiejszy trening i czas spędzony razem. Mam nadzieję, że te ćwiczenia pozwolą Wam poprawić kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie.

ćwiczenia na poprawienie kondycji fizycznej trening online

Trening online #6: Kondycja i ćwiczenia na jej poprawę

Trening online z trenerem personalnym

Cykl treningów online Domowa Siłownia z trenerem personalnym Cezarym Dobrzeleckim powstał w ramach akcji Zostań w Domu. Podczas ćwiczeń, które możecie oglądać na kanale Youtube, trenujemy podstawowe oraz najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu używając sprzętu, który każdy z posiada.

Dzięki regularnym ćwiczeniom w domu osiągniecie szybkie efekty. Co potrzebujecie aby wziąć udział w prowadzonych treningach w internecie? Wystarczą krzesło, taboret lub kanapa oraz mata. Nie zapomnijcie o piciu wody. Odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne. Polecam mój artykuł na blogu Dlaczego prawidłowe nawodnienie organizmu jest ważne

Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube. Ćwiczenia Domowej Siłowni można było też oglądać podczas transmisji na żywo na stronie gdansk.pl

Kliknij w link i poznajmy się bliżej na stronie trener personalny Cezary Dobrzelecki. Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW.

Trener personalny online

Wolisz bardziej spersonalizowane i indywidualne treningi z radami trenera i ćwiczeniami tylko dla Ciebie? Będę monitorować twoje postępy i motywować Cię do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Przygotowałem specjalny program Trener Personalny Online obejmujący specjalną dietę oraz dedykowany program treningowy.

Dowiedz się więcej o moich treningach i umów się ze mną na rozmową i razem znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania w temacie diety i programy treningowego. Cel jest jasny!