Trener osobisty online ćwiczenia Youtube Pompka

4 lat i 52 dni temu

Trening online #1: Pompka

Pompka rozpoczyna nowy projekt internetowy. Witam w pierwszym odcinku zaplanowanych treningów online w cyklu „Domowa Siłownia” TrainMeNow. Podczas naszych spotkań w internecie będziemy trenować i omawiać podstawowe i najważniejsze ćwiczenia na różne partie ciała i mięśni. Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać w domu używając sprzętu, który każdy z nas posiada. Dzięki regularnym ćwiczeniom w domu powinniście szybko osiągnąć zadowalające efekty.

W tym odcinku pokazuję Wam kilka możliwości wykonywania podstawowego ćwiczenia jakim jest pompka. Każdy o niej słyszał i pewnie ćwiczył, ale nie każdy wie jak robić pompki. Pompka to podstawowy wzorzec ruchowy, to ruch wypychający. Prawidłowo robione pompki angażują:

link=”https://www.youtube.com/watch?v=cvM7y5PmLkA”

Jak robić pompki

Podczas dzisiejszego treningu online zobaczycie i nauczycie się jak prawidłowo robić pompkę. Dziś przećwiczymy następujące pompki:

Cel jest jasny! Jedziemy!

jak robić pompki darmowe treningi online trener personalny

Pompka klasyczna. Jak prawidłowo ćwiczyć pompki?

Trening online z trenerem osobistym

Cykl treningów online Domowa Siłownia powstał w ramach akcji Zostań w Domu. Po pierwsze filmy z ćwiczeniami możecie oglądać na moim Youtube. Po drugie, Ćwiczenia Domowej Siłowni będzie można też obejrzeć podczas transmisji na żywo na stronie gdansk.pl Jeśli podobają się Wam takie internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem z treningu oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube.

Do zobaczenia w następnych odcinkach Domowej Siłowni TRAINMENOW. Kliknij w link i poznaj bliżej trenera osobistego Cezarego Dobrzeleckiego.

darmowe treningi online filmy z ćwiczeniami

Trener personalny online

Jeśli preferujesz indywidualnie dostosowane treningi z moimi radami i ćwiczeniami tylko dla Ciebie to przygotowałem specjalny program Trener Personalny Online obejmujący specjalną dietę oraz dedykowany program treningowy. Podczas prowadzenia online będę monitorować postępy w treningach oraz motywować Cię do ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Dowiedz się więcej o moich treningach i umów się ze mną na konsultację. Myślę, że wspólnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania w zdrowym żywieniu i dostosujemy program treningowy do twoich możliwości. Cel jest jasny!