jak robić pompki podróże ćwiczenia popeye village

3 lat i 101 dni temu

Trening Online w Podróży #1: Pompki w Popeye Village na Malcie

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu z 8 rodzajami pompek. Jedziemy! Trening w Podróży #1: Pompki w Popeye Village na Malcie. Kiedy zwykłe pompki Ci się znudzą i klasyczne pompki nie sprawiają Ci już trudu, spróbuj sobie jedną z wariacji z filmu. Podczas kolejnego darmowego treningu online pokażę Wam jak ćwiczyć robić pompki.

Trening został nagrany w wiosce Popeye na wyspie Malta. Po treningu przeczytaj relację z podróży Czy warto wyjechać na Maltę, w którym dowiesz się między innymi jakie miejsca warto zwiedzić na Malcie.

Treningi online w podróży z trenerem personalnym Cezarym Dobrzeleckim

Podróżowanie i wakacje nie muszą oznaczać braku treningów i aktywności fizycznej. Czy warto ćwiczyć na wakacjach czy wypadach weekendowych? Znacie odpowiedź waszego trenera personalnego. Kto powiedział, że wyjeżdżając na urlop musimy rezygnować z ćwiczeń.

Oczywiście podczas urlopu czy dłuższego wyjazdu raczej nic nie zbudujemy (kondycja, siła), bo przecież chcemy odpocząć. Ale na pewno możemy sobie pomóc UTRZYMAĆ to na co cały czas ciężko pracujemy.

Cykl filmów Treningi w Podróży to ćwiczenia nagrywane w różnych częściach świata. Chcę Was motywować do regularnych ćwiczeń, zainspirować do nowych form aktywności fizycznej i przy okazji pokazać piękne miejsca. Jeśli oglądacie moje internetowe treningi dajcie łapkę w górę pod filmem oraz subskrybujcie mój kanał na Youtube z treningami. Więcej odcinków wkrótce.

Zobacz Trener online cena

jak robić pompki podróże ćwiczenia popeye village