Trening

Na Gdansk.pl rusza moja Domowa Siłownia czyli treningi online

Mam dla Was świetną wiadomość i projekt – treningi online w domu z trenerem personalnym. Zostałem zaproszony przez Gdansk.pl – oficjalny portal Miasta Gdańska – do prowadzenia treningów online. Ćwiczenia, które będę prowadzić z domu, będą publikowane na żywo na Facebooku Miasta Gdańska i na stronie Gdansk.pl. Dziś 1 kwietnia i dzień Prima Aprilis, ale gwarantuję Wam, że to nie jest żart i Was nie wkręcam. Treningi online w domu czyli rusza Domowa Siłownia.

Dlaczego treningi online w domu?

Planowana seria treningów online Domowa Siłownia powstaje w ramach akcji Zostań w Domu. Nieoczekiwany czas pandemii koronawirusa wszystkich nas zaskoczył. Nasze ciała też zostały zaskoczone zmianą trybu naszego życia. Dłużej jesteśmy w domu, rzadziej lub w ogóle nie poruszamy się po mieście. Aktywności sportowe zostały odwołane. Nie możemy biegać w parku, lesie czy na plaży.

Brak aktywności fizycznej jest bardzo niekorzystny dla naszego ciała jak i naszego ducha. Nie możemy się poddawać przeciwnościom i nowym wyzwaniom w domu, pracy i szkole. Pomimo tych wszystkich trudności nie możemy przestać ćwiczyć, porzucać nasze treningi i aktywności sportowe. Równie ważne pozostaje utrzymanie właściwej diety.

Kiedy planowane są transmisje treningów online?

Pierwsze zajęcia ze mną na żywo na portalu gdansk.pl w sobotę, 4 kwietnia, o godz. 8.00. Jak widzicie zaczynamy wcześnie aby dobrze rozpocząć dzień. Kolejne treningi online i transmisje planowane są co tydzień, w każdą sobotę. Trening będzie trwał około 50 minut.

Co będziemy ćwiczyć?

Plan jest taki, że podczas transmisji będziemy ćwiczyć różne partie ciała i różne grupy mięśni. Na dziś mogę Wam powiedzieć, że w Domowej Siłowni pojawią się takie ćwiczenia jak

 • pompki klasyczne i pompki ekspozywne
 • przysiady
 • deska i inne ćwiczenia plank
 • ćwiczenia rozciągające czyli stretching
 • przysiady
 • ćwiczenia na pośladki
 • pozycja Niedźwiadek i ćwiczenia Bear Walk
 • najlepsze ćwiczenia na poprawienie kondycji
 • ćwiczenia na mobilizację biodra czyli przeciwdziałamy negatywnym skutkom długiego siedzenia

Jak dołączyć do treningów online w domu?

Wystarczy tylko oglądać streaming z treningu na stronie gdansk.pl lub oglądać transmisję Facebook Live na fan page`u Miasta Gdańska. Później wszystkie treningi opublikuję na moim kanale Youtube TrainMeNow gdzie również będziecie mogli je oglądać i ćwiczyć ze mną w domu.

Ile kosztuje trening  personalny online?

Treningi online są darmowe dla wszystkich oglądających. Mój program Domowej Siłowni będzie dostępny bezpłatnie w internecie. Skorzystać z treningów online ze mną może skorzystać każdy kto ma dostęp do internetu. Wystarczy obserwować i dołączyć do transmisji online na Facebooku Miasta Gdańska lub stronie Gdansk.pl

Co jest potrzebne aby wziąć udział w treningu online?

Moim zamierzeniem jest prowadzenie takich treningów i dobór takich ćwiczeń aby nie był potrzebny specjalistyczny sprzęt czy siłownia.Ćwiczenia z powodzeniem możecie wykonywać nie wychodząc z domu używając sprzętu, który każdy z posiada.  Co potrzebujecie aby wziąć udział w prowadzonych treningach w online? Wystarczą:

 • krzesło lub taboret lub kanapa
 • mata

Oczywiście niezbędne jest dobre łącze internetowe. Może to być kabel lub mobilny internet. Możecie równie dobrze oglądać nasz trening online na komputerze lub smartfonie. Ważne abyście mnie widzieli jak wykonuję ćwiczenia i słyszeli moje tłumaczenie ćwiczeń.

Nie zapomnijcie też o nawodnieniu organizmu podczas ćwiczeń i po zakończeniu treningu. Przyda się butelka wody. Dzięki regularnym ćwiczeniom możecie osiągnąć efekty w miarę szybko.

Z kim będziecie ćwiczyć?

Trening w Domowej Siłowni poprowadzę ja 😉 Jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Kliknij w link i poznajmy się bliżej 😉  Trener personalny Cezary Dobrzelecki.

Do zobaczenia w sobotę w internecie. Cel jest jasny! Czekam na Wasze komentarze i siódme poty. Będzie moc!

treningi online w domu z trenerem personalnym Gdańsk
Treningi online w domu czyli rusza Domowa Siłownia

Wolisz treningi indywidualne?

Jeśli wolisz indywidualne treningi w internecie też mam taką ofertę dla Ciebie. Trening Online z trenerem personalnym – to dedykowany program treningowy i żywieniowy. Zapraszam.

Wyślij i podziel się artykułem ze znajomymi. Dzięki!

Tags:
ćwiczenia w domudomowa siłownia w GdańskuGdańsktrening onlinezostanwdomu

Przeczytaj na blogu

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Dlaczego warto i jak ćwiczyć w czasach koronawirusa?
Trzecia edycja Akademii TrainMeNow w Gdańsku

Dołącz do grupy

Promocje w sklepie

Brak wyników.

Nie przegap porad i ciekawostek

Please wait...

Dziękuję za zapisanie do newslettera. Potwierdź subsktypcję w otrzymanej wiadomości e-mail i ściągnij prezent od nas. 

trener personalny z Gdańska Cezary Dobrzelecki t
trainmenow trening online trener personalny w Gdańsku
Fundacja sportowa z Gdańska

Markowa odzież sportowa TMN

ubrania sportowe markowe
odzież sportowa bluza do treningu