Siedmiobój Wyzwanie Online grupowe ćwiczenia

4 lat i 72 dni temu

Wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit – Zróbmy to Online

To był szalony i pełen endorfin dzień. Wyzwanie Siedmiobój Online była spontaniczną akcją. Ale od początku. Mieliśmy dziś w zacnym gronie spędzić cały dzień biegając, jeżdżąc na rowerze, grając w badmintona, uprawiać wspinaczkę, grać w zoltara czy skakać na trampolinach w ramach kolejnego grupowego wyzwania. Po prostu nasz kolejne wyzwanie i trening grupowy w Gdańsku. Na koniec mieliśmy spotkać się wspólnie w restauracji i świętować że daliśmy radę.

Niestety rzeczywistość się skomplikowała… Koronawirus i krajowa kwarantanna pokrzyżowała nasze plany. Razem z Grupą Jaguar Fit powiedzieliśmy “sprawdzam” kwarantannie i daliśmy radę mimo barier. Dostosowaliśmy nasze wyzwania do aktualnych możliwości i tak powstała znowu duża rzecz, którą każdy z nas będzie wspominał z uśmiechem. Nasz Siedmiobój przenieśliśmy do naszych domów i ćwiczyliśmy online razem na Facebooku.

Łącznie, przez całą niedzielę członkom i członkiniom Grupie Jaguar Fit  udało się zrobić:

Niby każdy osobno, ale jednak wszyscy razem! Udział brały także dzieciaki, co jest podwójnym sukcesem. Brawo My, coś pięknego. Udostępniajcie, niech idzie dalej!

O co chodziło w Wyzwaniu Siedmiobój?

Dla tych co nie wzięli udziału i dla tych, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz. Oto nasz plan Wyzwania Siedmiobój Online. Wszystkie ćwiczenia najpierw wyjaśniłem tak abyśmy mogli wykonać je poprawnie. W ćwiczeniach typu pompki pokazałem kilka wersji więc każdy mógł dopasować którąś do siebie. Do tego zaplanowałem takie odstępy czasowe i podzieliłem to tak żeby KAŻDY DAŁ RADĘ.

Więc było to trudne wyzwanie, ale jak najbardziej realne. W trakcie trwania Siedmioboju Online można było dołączyć się na część wydarzeń.

Program dnia Wyzwania Siedmiobój

Szalony dzień i szalony plan. Tak to wyglądało na kartce i tak to zrobiliśmy:

To lecimy po kolei. Tak było!

Ćwiczenie pajacyki

Siedmiobój rozpoczęliśmy od robienia pajacyków. Pierwsze ćwiczenie i oczywiście pierwszy sukces!

ćwiczenie pajacyków  Siedmiobój Jaguar Fit Online

Wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit – Zróbmy to Online

Padnij Powstań

Zadanie 2 to zaledwie 100 razy padnij powstań + 50 dla chętnych. Tak sobie myślę co by miało nas powstrzymać?  Nic mi nie przychodzi do głowy

pompki wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit spotkanie przez internet

Bieg

Zadanie trzecie to bieg na 5 km. Możecie biegać w domu, ogródku, mieszkaniu. Biegając pozdrawiamy sąsiadów i zachęcamy ich do udziału w wyzwaniu Siedmiobój Online.

zajęcia sportowe przez Internet wyzwania grupowe

Pompki

W zadaniu czwartym zaczynają się lekkie schody. Robimy pompki i 200 pompek zaliczone przez grupę Jaguar Fit. Jestem pewien, że pompki robiliście prawidłowo.

Siedmiobój Jaguar Fit Online wyzwanie sportowe w domu

Przysiady

Wyzwanie nr 5  Siedmioboju za Nami! 300 przysiadów poszło lekka nogą …

Jaguar Fit Gdańsk Wyzwanie Siedmiobój Online

Banany

Uśmiechy jak banany, szósty etap wyzwania wykonany.

Wyzwanie Siedmiobój Jaguar Fit Online

Zakończenie Wyzwania Siedmiobój

Dziękuję wszystkim za udział w naszym szalonym Wyzwaniu Siedmiobój. Byliście niesamowici! Dajcie znać czy chcielibyście powtórkę w przyszłości. A prawdziwy Siedmiobój i tak zrobimy, kiedyś w przyszłości. Teraz zapraszam Was na trwające obecnie treningi online transmitowane przy współpracy z Miastem Gdańsk.