Gdańsk Decathlon Turniej Marzeń - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus

11 miesięcy i 8 dni temu

Zapowiedź Decathlon Turniej Marzeń 2023 – Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus

Decathlon Turniej Marzeń – Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus to finałowa akcja całorocznej działalności naszej Fundacji – Sport Relacja Edukacja. Widzimy się już 3-4 czerwca. Jesteście gotowi na to pełne sportowych emocji wydarzenie w Gdańsku?

Znów gramy w Gdańsku!

W Gdańsku już niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko przyniesie sportowe emocje, ale także wsparcie dla dzieci z niepełnosprawnościami. Ogólnopolski turniej piłkarski dla młodych zawodników, zorganizowany we współpracy z PZU Futbol Plus i Decathlon, odbędzie się na boiskach Politechniki Gdańskiej – Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej, przy Alei Zwycięstwa 12.

Termin to 3-4 czerwca 2023 r., a oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę o godzinie 14:00.

Imprezę poprowadzi znany i lubiany Bartek Ignacik, znany jako Turbokozak! W tegorocznej edycji turnieju czekają na nas rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie oraz integracja między drużynami dzieci z niepełnosprawnościami z całej Polski. Będzie można również skorzystać z różnych stref rozrywki, takich jak Decathlon, Jaguar Kids czy Train Me Now.

2023 Politechnika Gdańska Gdańsk Decathlon Turniej Marzeń - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus

W turnieju wezmą udział liczne drużyny. Oprócz gospodarzy – Drużyny Marzeń, która na co dzień udowadnia, że w życiu i w sporcie nie ma granic, przyjadą także goście z takich drużyn jak

Łącznie na boiskach zobaczymy ponad 180 zawodników reprezentujących 8 akademii z całej Polski. Jeśli chcecie poczuć atmosferę zeszłorocznego turnieju w Gdańsku, zapraszamy do obejrzenia wideo dostępnego poniżej.

Możecie zobaczyć, że w poprzedniej edycji wzięło udział 163 zawodników, reprezentujących 9 akademii, które podzieliły się na 31 drużyn. Na 8 boiskach rozegrano 140 meczów, a całe wydarzenie było możliwe dzięki zaangażowaniu 56 wolontariuszy i udziale łącznie 346 osób.

Tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać! Tegoroczny Decathlon Turniej Marzeń specjalnie dla nas poprowadzi Bartek Ignacik, dziennikarz sportowy znany z programu @Turbokozak.

 Bartek Ignacik dziennikarz sportowy Turbokozak

harmonogram turnieju marzeń w Gdańsku 2023 boiska politechniki gdańskiej

Czy uda się pobić te imponujące liczby? Przyjdźcie na tegoroczny turniej i przekonajcie się sami. Będzie to nie tylko doskonała okazja do wspaniałej zabawy, ale również wsparcia dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Startujemy w sobotę o 14:00. Nasze spotkanie rozpoczniemy meczami turniejowymi. W między czasie zapraszamy Was, aż do 3 stref rozrywki którą przygotowali specjalnie dla Was Decathlon Trójmiasto, Train Me Now – Cezary Dobrzelecki i Jaguar Kids!. Czeka nas moc atrakcji!

2023 Gdańsk Decathlon Turniej Marzeń - Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus

Wsparcie dla organizatorów turnieju

Jeżeli chcecie wesprzeć inicjatywę i zostać częścią tego wydarzenia, możecie zgłosić się jako wolontariusze, wysyłając wiadomość na adres fundacja@trainmenow.pl.

Istnieje również możliwość wsparcia założyciela Fundacji – Cezarego Dobrzeleckiego, który w ramach zbiórki środków na Turniej Marzeń spędzi 24 godziny na rowerze, próbując pobić wszelkie rekordy wykręconych w tym czasie kilometrów.

 

Do zobaczenia na turnieju! Niech będzie to czas radości, sportowej rywalizacji i wielkich emocji, które pomogą wspierać dzieci z niepełnosprawnościami!

Sponsorzy turnieju w Gdańsku

Tegoroczny Decathlon Turniej Marzeń – Rozgrywki Piłkarskie PZU Futbol Plus tuż za rogiem! Cały sztab ludzi dopina wszystko na ostatni guzik, by móc razem z Wami przeżyć wspaniałe 2 dni sportowych wyzwań i dobrej zabawy. Nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć, bez wsparcia naszych wspaniałych partnerów oraz sponsorów.

Gdańsk Turniej Partnerzy

PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Gdańsk Turniej Partnerzy Medialni

Gdańsk Turniej sponsorzy

Gdańsk Turniej Partner Medialny Miasto Gdańsk

Gdańsk Turniej Partner Medialny Radio Gdańsk

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor Tytularny Dobra Drużyna PZU

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor Tytularny Decathlon

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor LVT

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor Bokaro Salony Łazienek

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor dekpol budownictwo

Gdańsk Turniej sportowy Sponsor Decathlon Foundation

Gdańsk Turniej piłki nożnej Sponsor KGHM Polska Miedź

Gdańsk Turniej piłki nożnej Sponsor Valores

 

Zdjęcia z poprzedniej edycji

piłka nożna dzieci z niepełnosprawnościami

piłka nożna dzieci z niepełnosprawnościami turniej piłkarski

dzieci na turnieju piłkarskim

dzieci na turnieju piłkarskim medal

Turniej Marzeń  w liczbach w poprzednim roku w Gdańsku: