dziennik posiłków do pobrania planowanie diety

2 lat i 203 dni temu

Dziennik posiłków plik do pobrania czyli wiem co jem

Temat miesiąca to dieta. Dlatego przygotowałem dla Ciebie Dziennik posiłków plik do pobrania. Przez najbliższe 30 dni będziemy rozprawiać się z mitami żywieniowymi i razem podnosić świadomość żywieniową. Chcesz razem z Nami zbudować kolejny nawyk? Zapraszam na pokład. Dołącz do grupy Sportowo Niepoprawni i miej wpływ na treści o jakich będziemy dyskutować.

Klucz to optymalna dieta

01 października wybiło bezlitośnie więc ruszamy z  …… DIETĄ .

Dla wielu osób samo brzmienie tego słowa wywołuje podobne reakcje jak drapanie widelcem po talerzu, ale  to nie u Nas. Prawda? Tutaj będzie zdrowo, ale i pysznie. Dowiecie się sporo o posiłkach samych w sobie, o rożnym sposobie odżywiania, poznacie ciekawe zamienniki dań, szybkie i proste przepisy i przede wszystkim zobaczycie, że codzienne dbanie o siebie to nic trudnego.

Dziennik posiłków do ściągnięcia

Na pierwszy ogień mam dla Was do wypełnienia Dziennik Posiłków. Taka lista, szczerze i uczciwie wypełniona pozwoli Wam zobaczyć, co tak naprawdę jecie przez cały dzień. Warunek jest jeden – wpisujemy KAŻDĄ pozycję. Dlaczego? Bo w natłoku codziennych zajęć kilka pozycji może umknąć, możemy nie być świadomi kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu  kalorii, możemy ją też pokazać lekarzowi np. w przypadku problemów z podwyższonym cholesterolem. Dlatego warto sprawdzić samego siebie. Wpisuj datę i odkładaj wypełnione kartki dziennika posiłków chronologicznie do segregatora.

Pobierajcie dziennik posiłków, drukujecie i Let the games begin.

Dziennik posiłków plik do pobrania i samodzielnego wypełniania

Dziennik posiłków plik do pobrania. Wydrukuj i uzupełniaj co jadłeś / jadłaś

Co znajduje się w dzienniku posiłków

W dzienniku posiłków wpisuj co zjadłaś / zjadłeś w ciągu dnia na:

Szczególnie bądź szczery / szczera ze sobą i wpisuj to jedzenie, które wiesz, że nie jest zdrowe. Jak za kilka miesięcy spojrzysz na swój dziennik posiłków to będziesz się dziwić jak w przeszłości wyglądała twoja dieta.

Przeczytaj też: