dziennik posiłków do pobrania planowanie diety

2 lat i 63 dni temu

Temat miesiąca to dieta. Dlatego przygotowałem dla Ciebie Dziennik posiłków plik do pobrania. Przez najbliższe 30 dni będziemy rozprawiać się z mitami żywieniowymi i razem podnosić świadomość żywieniową. Chcesz razem z Nami zbudować kolejny nawyk? Zapraszam na pokład. Dołącz do grupy Sportowo Niepoprawni i miej wpływ na treści o jakich będziemy dyskutować.

Klucz to optymalna dieta

01 października wybiło bezlitośnie więc ruszamy z  …… DIETĄ .

Dla wielu osób samo brzmienie tego słowa wywołuje podobne reakcje jak drapanie widelcem po talerzu, ale  to nie u Nas. Prawda? Tutaj będzie zdrowo, ale i pysznie. Dowiecie się sporo o posiłkach samych w sobie, o rożnym sposobie odżywiania, poznacie ciekawe zamienniki dań, szybkie i proste przepisy i przede wszystkim zobaczycie, że codzienne dbanie o siebie to nic trudnego.

Dziennik posiłków do ściągnięcia

Na pierwszy ogień mam dla Was do wypełnienia Dziennik Posiłków. Taka lista, szczerze i uczciwie wypełniona pozwoli Wam zobaczyć, co tak naprawdę jecie przez cały dzień. Warunek jest jeden – wpisujemy KAŻDĄ pozycję. Dlaczego? Bo w natłoku codziennych zajęć kilka pozycji może umknąć, możemy nie być świadomi kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu  kalorii, możemy ją też pokazać lekarzowi np. w przypadku problemów z podwyższonym cholesterolem. Dlatego warto sprawdzić samego siebie. Wpisuj datę i odkładaj wypełnione kartki dziennika posiłków chronologicznie do segregatora.

Pobierajcie dziennik posiłków, drukujecie i Let the games begin.

Dziennik posiłków plik do pobrania i samodzielnego wypełniania

Dziennik posiłków plik do pobrania. Wydrukuj i uzupełniaj co jadłeś / jadłaś

Co znajduje się w dzienniku posiłków

W dzienniku posiłków wpisuj co zjadłaś / zjadłeś w ciągu dnia na:

Szczególnie bądź szczery / szczera ze sobą i wpisuj to jedzenie, które wiesz, że nie jest zdrowe. Jak za kilka miesięcy spojrzysz na swój dziennik posiłków to będziesz się dziwić jak w przeszłości wyglądała twoja dieta.

Przeczytaj też: