jak trenować w podróży

2 lat i 84 dni temu

Piotr Nowosielski w Nowym Jorku. Jak ćwiczyć i co jeść w NYC

W nomym cyklu Trener Pytam moim gościem jest Piotr. Rozmawiamy o tym jak stworzyć sobie środowisko do optymalnego treningu i diety zmieniając adres kilka razy w tygodniu czy miesiącu. Czy w ogóle da się aktywnie ćwiczyć i zdrowo odżywiać w trakcie podróży. Dodatkowo dzielimy się poradami jak liczyć kalorie i robić treningi o 6 rano. Piotr mówi też o tym jak żywią się w USA i czy czeka nas epidemia otyłości.

Czy kanapka w barze w Nowym Jorku wyżywiłaby polską rodzinę?

Czy można połączyć zdrowe odżywianie ze stolicą złego odżywiania czyli Nowego Jorku, gdzie mój gość aktualnie przebywa. Czy można zrobić formę kiedy Twoje życie to podróże, spotkania i ciągłe zmiany? Jak ułożyć swoje menu jedząc często na mieście? Czy da się schudnąć lub przytyć 4 kg w miesiąc? Czy kanapka w barze w Nowym Jorku wyżywiłaby polską rodzinę? Na te i inne pytania odpowiada nasza środowa gwiazda, czyli Piotr Nowosielski CEO  Just Join IT.

Napiszcie co sądzicie o treningach Piotra i jakie tematy poruszyć mam na kolejnych livestreamach?

Trener Pyta – nowy cykl rozmów

Pod koniec zeszłego roku po raz pierwszy w TMN pojawił się cykl “Trener Pyta”. Miałem okazję przeprowadzić rozmowy na żywo z zaproszonymi gośćmi. Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się swoją historią, pracą i motywacją.

Subskrybujcie mój kanał na Youtube. Do zobaczenia w następnych odcinkach. Kliknij w link i zobacz opinie o trenerze Trener osobisty Cezary Dobrzelecki.

faq trener personalny jak schudnąć