prawidłowy rozwój dzieci

2 lat i 48 dni temu

Trener Pyta #5 Katarzyna – Redukcja 15 kilogramów oraz jak rozwijać talent dzieci

Kolejna odsłona serii livestreamów Trener Pyta, w której to rozmawiam ze swoimi podopiecznymi i innymi ciekawymi ludźmi na równie ciekawe tematy.  Moim gościem  w tym odcinku jest dyrektor kilku placówek oświatowych (Be Montessori Toddlers Gdańsk, Be Montessori Preschool Gdańsk, Be Montessori School Gdańsk), pedagog, trenerka Family Lab, matka 3 córek i moja podopieczna. Tak to wszystko jedna osoba – Katarzyna Szymańska z Gdańska.

Wyjątkowo dzielimy ten wywiad na dwie części. W pierwszej część rozmawiamy o przemianie Kasi. Przypadek i sukces Kasi powinien być nadzieją dla tych kobiet, którym wydaje się, że są w beznadziejnej sytuacji. U Kasi standardowe metody nie zadziałały więc wprowadziła z powodzeniem niestandardowe… Jakie metody pozwoliły jej schudnąć i zmienić swoją sylwetkę? Odpowiedzi i porady w naszej rozmowie.

Byłoby grzechem nie skorzystać z kompetencji i doświadczenia zawodowego Kasi. Drugą część wywiadu to rozmowa o budowaniu dialogu z dziećmi. Dowiecie się przede wszystkim jak wspierać dzieci w rozwoju ich talentów.

Trener Pyta – nowy cykl rozmów

W cyklu Trener Pyta mam przyjemność prowadzić rozmowy na żywo z zaproszonymi gośćmi. Jeszcze raz dziękuję za obecność i podzielenie się swoją historią, pracą i motywacją Subskrybujcie mój kanał na Youtube. Do zobaczenia w następnych odcinkach.

Zobacz Trener Personalny Cena

Napiszcie co sądzicie o metamorfozie Katarzyny, jak wy wspieracie swoje dzieci i jakie rozmowy chcielibyście obejrzeć w następnych wywiadach. Polecam również wywiady:

faq trener personalny jak schudnąć